Їжу після Радониці на рік запасають? Мережу розбурхало фото людей, які виносили із кладовища продукти мішками

З кладовищ після свята Радониці минулими вихідними люди мішками виносили продукти, які українці традиційно несуть на могили до своїх рідних. Фото біля кладовища зробила синоптик Наталка Діденко, повідомляють Патріоти України.

Як видно на фото, четверо людей несли великі білі мішки, в яких, очевидно, були продукти. "Ці чотири мішки на плечах у хлопця та дівчат я сфотографувала з машини, як поверталися додому в неділю з Проводів. Очевидно, паски, цукерки, крашанки. Люди пройшлися по одному цвинтарю...", - написала Діденко.

За її словами, для чого цим людям стільки продуктів і що вони будуть з ними робити, зрозуміти неможливо.

"Що вони роблять з такою кількістю? Навіть якщо їхня компанія, родина величезні, все одно все не з'їсти - такі мішки...", - додала Діденко.

Фото розбурхало мережу - українці залишили чимало коментарів, розповідаючи про власні історії і випадки, свідками яких їм довелося стати після відвідування могил померлих рідних на Проводи.

"Бойові фенікси" із червоно-чорними крилами: Особливі птахи завітали до заповідника на Одещині (фото)

неділя, 14 серпень 2022, 23:50

До національного природного парку "Тузлівські лимани" в Одеській області прилетіли фламінго. Про це повідомив доктор біологічних наук, співробітник парку Іван Русєв у Facebook, передають Патріоти України. За його словами, до парку прилетіли птахи, яких...

"Росіяни не розпочинали війну": Глава комісії WADA Макларен закликав повернути РФ у світовий спорт

неділя, 14 серпень 2022, 23:29

Голова незалежної комісії Всесвітньої антидопінгової агенції (WADA) з розслідування справи про допінг на Олімпіаді-2014 Річард Макларен назвав несправедливим усунення російських спортсменів від міжнародних стартів. В ефірі спортивному шоу в Німеччині М...