Кабанчик має бути молодим: Вчені визначили, який вид сала підсилює потенцію

В'ялене сало або просмажене абсолютно не підходить.

Вчені визначили, який вид сала підсилює потенцію. Після досить тривалих досліджень в інституті Пастера в Парижі дійшли висновку, що сало є все ж позитивним фактором для чоловічої потенції, передають Патріоти України.

Однак існує цілий ряд умов, про які необхідно знати. В першу чергу це вік свині. Бажано вживати сало від кнура не старше двох років, інакше позитивний ефект знижується на 50% як мінімум.

Другий важливий момент - це яким чином приготоване сало необхідно вживати. В інституті Пастера вважають, що найкраще зі спини з м'ясними прожилками. Важлива також і обробка продукту. В'ялене сало або просмажене абсолютно не підходить. Максимум, що можна зробити, це добре просолити його або потримати в печі при температурі не вище 60 градусів і не більше однієї години. Такий продукт буде найбільш корисний для чоловіків.

Окрема думка про породи свиней, які є носіями тестостерону, що легко засвоюється. Найкраща порода на думку французів - Ландрас, виведена штучним шляхом в Данії в середині минулого століття. Свині породи Ландрас - типово беконного типу, з високим вмістом в туші пісного м'яса і тонким шаром підшкірного жиру.

Несподівано: Українська акторка, яка допомагала воїнам АТО, замислилася про еміграцію (відео)

субота, 7 грудень 2019, 19:24

Алла Мартинюк розповіла, що двоє її дітей підтримують це рішення – вони хочуть навчатися в США на акторському факультеті. Популярна українська акторка, співачка і волонтерка Алла Мартинюк, яка регулярно їздила на передову і допомагала військовим АТО на...

Ще один замах на життя?: У Києві підірвали авто співробітника одного з міністерств

субота, 7 грудень 2019, 18:44

За попередніми висновками, вибухнув саморобний вибуховий пристрій, встановлений біля заднього колеса автомобіля Honda CR-V. Подія сталася в дворі житлового будинку по вулиці Деміївській. За попередніми висновками, вибухнув саморобний вибуховий пристрій...