Кабанчик має бути молодим: Вчені визначили, який вид сала підсилює потенцію

В'ялене сало або просмажене абсолютно не підходить.

Вчені визначили, який вид сала підсилює потенцію. Після досить тривалих досліджень в інституті Пастера в Парижі дійшли висновку, що сало є все ж позитивним фактором для чоловічої потенції, передають Патріоти України.

Однак існує цілий ряд умов, про які необхідно знати. В першу чергу це вік свині. Бажано вживати сало від кнура не старше двох років, інакше позитивний ефект знижується на 50% як мінімум.

Другий важливий момент - це яким чином приготоване сало необхідно вживати. В інституті Пастера вважають, що найкраще зі спини з м'ясними прожилками. Важлива також і обробка продукту. В'ялене сало або просмажене абсолютно не підходить. Максимум, що можна зробити, це добре просолити його або потримати в печі при температурі не вище 60 градусів і не більше однієї години. Такий продукт буде найбільш корисний для чоловіків.

Окрема думка про породи свиней, які є носіями тестостерону, що легко засвоюється. Найкраща порода на думку французів - Ландрас, виведена штучним шляхом в Данії в середині минулого століття. Свині породи Ландрас - типово беконного типу, з високим вмістом в туші пісного м'яса і тонким шаром підшкірного жиру.

"Ну його в с**ку той карантин?": Українців здивувало фото Зеленського з чиновниками в Хмельницькому

середа, 3 червень 2020, 23:00

У мережі гостро відреагували на фото президента, де він і його оточення без масок. Президент Володимир Зеленський відвідав Хмельницький, де він крім іншого гуляв містом і пив каву в кафе. Мережі обурило фото, на якому він і чиновники області сидять за ...

"Сподіваюсь, вам сподобались мої ноги": Євродепутат взяв участь в онлайн-дебатах без штанів (відео)

середа, 3 червень 2020, 20:59

Люк Фланаган постав перед членами зборів в сорочці, але без штанів. Ірландський депутат Люк Фланаган взяв участь в онлайн-дебатах сільськогосподарського комітету Європарламенту, будучи при цьому без штанів. Про це пише Politico, передають Патріоти Укра...