Кабмін виплатить компенсації частині українців у розмірі від 10 до 16 тис. грн: Хто може розраховувати на допомогу

В Україні держава виплачує компенсації роботодавцям, які працевлаштовують певні категорії громадян, зокрема, внутрішніх переселенців, передають Патріоти України.

За словами міністерки економіки України Юлії Свириденко, планується збільшення компенсації за працевлаштування осіб з інвалідністю, повідомляє видання «На пенсії». Йдеться про підвищення компенсаційних виплат з однієї до двох мінімальних заробітних плат.

Також роботодавцям компенсуватимуть ЄСВ та збільшать термін виплат з півроку до одного року. Таким чином, компенсація становитиме від 10 895 до 14 527 гривень. Держава планує й покривати витрати роботодавців на обладнання робочих місць для осіб з інвалідністю та безбар’єрного робочого простору (пристрій пандусів, розширення дверей тощо).

Планується й збільшення розміру компенсації роботодавцям за працевлаштування учасника бойових дій — до 2 мінімальних зарплат плюс ЄСВ протягом року, тобто до 16 348 грн.

У мерії Енергодара закликали мешканців залишити місто через загрозливу ситуацію на ЗАЕС

четвер, 8 червень 2023, 1:50

Ситуація на Запорізькій АЕС може вийти з-під контролю у будь-який момент, тому мешканцям Енергодара краще залишити місто. Про це заявив перший заступник мера Енергодара Іван Самойдюк у коментарі Радіо Свобода. "Можуть чи не можуть вони погрожувати авар...

У небі над Північною Ірландією з’явилося "око Бога". Науковці не забарилися з поясненнями (фотофакти)

четвер, 8 червень 2023, 0:55

У небі над Великою Британією нещодавно помітили незвичайне і надзвичайно рідкісне явище. В народі йому дали поетичну назву "око Бога", адже явище має вигляд ореолу, або ж гало навколо сонця, яке за своєю формою дійсно нагадує величезне око. . Саме яви...