Кадри дуже пікантні: У США жінка голою підкорює гірські вершини (відео)

Американка Лора Ясорка підкорює гірські вершини без одягу, а потім ділиться фото та відео у соцмережах, передають Патріоти України.

За словами 37-річної жінки, в її деях немає жодного сексуального підтексту. Вона просто хоче допомогти іншим жінкам прийняти та полюбити своє тіло.

"Я швидко полюбила лазіння без одягу. Відчуваєш себе вільною. Мої друзі та родичі захоплюються моїми фотографіями. Вони вважають, що це прекрасно – бачити мене наодинці з природою", – розповіла Ясорка.

Крім того, нудистка берез з собою у походів друзів-чоловіків. Вони мають фотографувати її під час підйому. Їм жінка довіряє більше, ніж подругам.

З архіву ПУ. Таємниця перевалу Дятлова: Судмедексперт розповів про можливі причини смерті ще трьох туристів

вівторок, 22 червень 2021, 4:00

Едуард Туманов вважає, що ані сніжна лавина, ані звір не могли призвести до загибелі людей. Причиною смерті дев'яти туристів на знаменитому перевалі Дятлова на Уралі не могла бути сніжна лавина або звір, повідомляють Патріоти України. Швидше за все трь...

З архіву ПУ. Як жили солдати Гітлера в останні дні Другої світової війни: Опубліковано архівні фото

вівторок, 22 червень 2021, 1:00

У мережі опубліковано рідкісні фото німецької армії, зроблені в останні дні Другої світової війни. Знімки з'явилися в книзі письменника Ханса Зайдлера "Образи війни: поразка Гітлера на Західному фронті 1944-1945 років", повідомляють Патріоти України. Н...