Кадри наче з пекла: В Індії на берег винесло десятки тіл померлих від коронавірусу (фото 12+)

В Індії на березі річки помітили десятки тіл померлих. Після цього жителів просять не ховати людей на воді, адже усюди в країні фіксують спалахи коронавірусу. Про це пише Daily mail, передають Патріоти України.

Зазначається, що тіла померлих вимило на берег після дощу. "Поліція закликає жителів села на півночі Індії не ховати своїх загиблих у річках після того, як знайдені десятки тіл, вимиті на березі Гангу на тлі другої хвилі коронавірусу. У неглибоких піщаних могилах також були виявлені тіла, що змусило поліцію провести розслідування", – йдеться у повідомленні.

Поліція їздила по селу і у гучномовець закликала людей не ховати своїх жителів таким чином, адже тіла, поховані у мілководних могилах, несуть небезпеку в умовах розповсюдження коронавірусу.

Люди часто можуть вдаватися до таких заходів, зокрема, через брак коштів на купівлю дров для кремації - традиційного для Індії способу поховання мерців. Уряд звернувся до місцевих влад, аби вони боролися з такою практикою, а також пообіцяв, що виділити бідним родинам по 5 тис. рупій (приблизно 68 дол.) на кремацію або поховання одного померлого. Окрім того, поліції наказали патрулювати річки, щоб завадити скиданню тіл.

Латвія скасувала обов’язкове носіння масок на вулиці і восени навряд вже повернеться до цієї практики

вівторок, 15 червень 2021, 21:52

З 1,8 млн населення країни наразі вакцинувалося близько мільйона, і задовго до кінця літа має бути привите все доросле населення. У Латвії уряд у вівторок, 15 червня скасував вимогу використовувати маски на вулиці, де спостерігається інтенсивний рух лю...

Одеса потонула в потужній зливі: Пляжний сезон закритий до особливого розпорядження влади

вівторок, 15 червень 2021, 21:24

Чорне море забруднене через зливи, які накрили не тільки південний регіон, але і практично всю Україну. Екологи настійно рекомендують утриматися від купання на пляжах Одеси. . «У зв'язку зі зливовими опадами, які пройшли в Одесі 12−13 червня, велика к...