Кадри не для нервових! Оптична ілюзія з будинком, що обертається, налякала користувачів мережі (відео)

На перший погляд, цей будинок нічим не відрізняється від інших житлових будівель в Австралії недалеко від аеропорту Бенкстаун. Однак, якщо їхати повз на машині, то ви не повірите своїм очам. Відео розмістили в мережі TikTok, де воно вже зібрало мільйони переглядів і півтори тисячі коментарів, передають Патріоти України.

"Цей обертовий будинок своєю оптичною ілюзією завжди збиває мене з пантелику", – підписала опубліковані кадри очевидиця. У коментарях почали міркувати, хто міг спроєктувати таку будівлю. І навіть припустили, що ця оптична ілюзія може призвести до ДТП.

Зазначимо, що цей будинок називається "Камофльор" або "культовий прядильний будинок". Проєкт створила австралійська художниця Реджина Волтерс. Вона заснувала концепцію будинку на роботах видатних сіднейських художників, які використовували експериментальні методи камуфляжного дизайну і маскування.

Разом з іспанським гаспачо та грузинським харчо: Український борщ потрапив у список найкращих супів у світі

п’ятниця, 26 лютий 2021, 21:32

Якщо тарілка супу, над якою піднімається пар, - це те, що дає вам найвище старомодне відчуття комфорту, знайте, що в цьому у вас багато однодумців. Суп - одна з найстаріших і найбільш універсальних страв у світі. Так стверджує Дженет Кларксон, автор кн...

Хіти тижня. У мережі хвиля гніву: Український завод випустив пиво "Московське" із символікою Росії (фото)

п’ятниця, 26 лютий 2021, 21:00

Український пивоварний завод випустив пиво під назвою "Московське" із зображенням на етикетці прапору країни-агресора Росії і Кремля. На цей факт звернув увагу офіцер Збройних сил України, блогер Анатолій Штефан, опублікувавши в своєму Telegram-каналі ...