Кадри не для нервових! У США народилося кошеня-мутант з двома носами і чотирма очима (відео)

У США народилося кошеня з однією головою, двома ротами, двома носами і чотирма очима через генетичне відхилення. Мутація, яка називається діпрозопією, пов'язана з аномальною активністю гена, який відповідає за ширину морди тварини, передають Патріоти України.

Ветеринар з американського штату Каліфорнія Ральф Тран дав притулок тварині. Він годував його через катетер і шприц, поки кошеня не навчилося їсти самостійно. "Доглядати за Дуо було одночасно цікаво і складно", - зізнався лікар.

У чотири місяці кошеня зробило істотний прогрес: навчилося їсти двома ротами. "Вона біжить до миски щодуху і муркоче, поки їсть", - розповідає Тран.

На думку лікарів, Дуо доведеться перенести операцію на двох середніх очах. Крім того, вона набагато менше кошенят її віку. "Може у неї і є відхилення, і їй доводиться стикатися з труднощами, але вона любить жити і грати. Вона радіє всьому, що їй показуєш", - підсумував Тран.

Путін обдурив Зеленського: На Донбасі розв'язалися криваві бої, є поранені

четвер, 12 грудень 2019, 8:58

Двоє українських військових отримали поранення внаслідок бойових дій на Донбасі в середу, 11 грудня. Так Росія не виконує взяті на себе зобов'язання зі сталого припинення вогню, про яке домовилися на зустрічі "нормандської четвірки". Всього за добу збр...

Смертельна карма: У Росії розбився вертоліт з військовими Путіна на борту (фото)

четвер, 12 грудень 2019, 8:30

У Краснодарському краї (Росія) розбився вертоліт Мі-28, в результаті чого двоє пілотів, які перебували на борту, загинули. Про це повідомляє Telegram-Mash, передають Патріоти України. Так, літальний апарат проводив навчально-тренувальний політ, через т...