Кадри не для нервових! У США народилося кошеня-мутант з двома носами і чотирма очима (відео)

У США народилося кошеня з однією головою, двома ротами, двома носами і чотирма очима через генетичне відхилення. Мутація, яка називається діпрозопією, пов'язана з аномальною активністю гена, який відповідає за ширину морди тварини, передають Патріоти України.

Ветеринар з американського штату Каліфорнія Ральф Тран дав притулок тварині. Він годував його через катетер і шприц, поки кошеня не навчилося їсти самостійно. "Доглядати за Дуо було одночасно цікаво і складно", - зізнався лікар.

У чотири місяці кошеня зробило істотний прогрес: навчилося їсти двома ротами. "Вона біжить до миски щодуху і муркоче, поки їсть", - розповідає Тран.

На думку лікарів, Дуо доведеться перенести операцію на двох середніх очах. Крім того, вона набагато менше кошенят її віку. "Може у неї і є відхилення, і їй доводиться стикатися з труднощами, але вона любить жити і грати. Вона радіє всьому, що їй показуєш", - підсумував Тран.

Хіти тижня. "Вона тепер моя героїня": Омонівці в Білорусі спробували затримати пенсіонерку з прапором, але не вийшло (відео)

п’ятниця, 14 серпень 2020, 23:05

Люди захоплюються сміливістю пенсіонерки, яка відстояла своє право на звичайну "прогулянку". Жителі Білорусі, учасники масових акцій і ті, хто спостерігає за подіями в країні здалеку, знайшли нову героїню протестного руху. Нею стала літня жінка, яка ви...

Разом із помічниками: "Волинь" погнала тренера після невдачі у першій лізі

п’ятниця, 14 серпень 2020, 23:00

Команда до останнього матчу вела боротьбу за путівку в УПЛ. Луцька "Волинь" припинила співпрацю з головним тренером Андрієм Тлумаком. Про це повідомляє офіційний сайт "Волині", передають Патріоти України. Також були звільнені помічники Тлумака Андрій С...