Кадри не для нервових! У США народилося кошеня-мутант з двома носами і чотирма очима (відео)

У США народилося кошеня з однією головою, двома ротами, двома носами і чотирма очима через генетичне відхилення. Мутація, яка називається діпрозопією, пов'язана з аномальною активністю гена, який відповідає за ширину морди тварини, передають Патріоти України.

Ветеринар з американського штату Каліфорнія Ральф Тран дав притулок тварині. Він годував його через катетер і шприц, поки кошеня не навчилося їсти самостійно. "Доглядати за Дуо було одночасно цікаво і складно", - зізнався лікар.

У чотири місяці кошеня зробило істотний прогрес: навчилося їсти двома ротами. "Вона біжить до миски щодуху і муркоче, поки їсть", - розповідає Тран.

На думку лікарів, Дуо доведеться перенести операцію на двох середніх очах. Крім того, вона набагато менше кошенят її віку. "Може у неї і є відхилення, і їй доводиться стикатися з труднощами, але вона любить жити і грати. Вона радіє всьому, що їй показуєш", - підсумував Тран.

У Херсоні подружжя пенсіонерів переказало для потреб ЗСУ отриману від окупантів пенсію. Зворушлива історія

вівторок, 16 серпень 2022, 0:29

Мешканці тимчасово окупованих Росією територій борються із загарбниками як можуть і з нетерпінням чекають приходу українських захисників. У Херсоні подружжя пенсіонерів переказали для потреб Збройних сил України отриману від окупантів пенсію, передають...

Природне право повноцінної життєдіяльності жінок: Шотландія першою у світі скасує плату за тампони та прокладки

понеділок, 15 серпень 2022, 23:45

З 15 серпня у Шотландії набирає чинності закон, який зобов'язує державні та освітні установи безплатно надавати жінкам тампони та прокладки під час менструації. Це перша подібна реалізована загальнонаціональна програма у світі. Уряд Шотландії з 2017 ро...