"Кадри не для слабкодухих": Kalush Orchestra показав емоційний кліп на Stefaniа, знятий у Бучі та Ірпені (відео)

Тріумфатори Євробачення 2022 Kalush Orchestra випустили емоційний кліп на переможну пісню Stefania. Відео з'явилося у Youtube, повідомляють Патріоти України.

Гурт зняв кліп на руїнах українських міст Буча, Гостомель, Ірпінь та інших, які знищила російська орда. Соліст Kalush Orchestra Олег Псюк розповів, що спочатку присвятив пісню мамі, але війна повністю змінила її сенс. Глибину переможної пісні музиканти відобразили в кліпі.

"Ми цей кліп знімали в Бучі, Ірпені і Гостомелі - кадри не для слабкодухих, б'є дуже глибоко і боляче!" – прокоментували прем'єру учасники гурту.

В Україні офіційно повернули обов'язкові повірки лічильників: Що зміниться і які нюанси треба знати

понеділок, 5 червень 2023, 6:47

В Україні відновлено повірки індивідуальних приладів обліку комунальних послуг (лічильників). Рішення уряду поширюється на всіх громадян, окрім тих, хто наразі перебуває на тимчасово окупованих територіях. Про це поінформували клієнтів у "Київтеплоенер...

Незламна! Семирічна українська гімнастка, якій відірвало ногу російською ракетою, виграла свій перший турнір (відео)

понеділок, 5 червень 2023, 6:44

Юна українська спортсменка Олександра Паскаль виборола перше місце на своїх перших змаганнях з художньої гімнастики. 7-річна уродженка Чорноморська втратила торік ногу, коли російські окупаційні війська запустили ракету по базі відпочинку у Білгород-Дн...