"Кадиров живий чи ні?": Гуморист Великий спародіював "відповідь" Пєскова на незручне питання

Гуморист Юрій Великий випустив нову пародію. Цього разу він підняв і без того гучну тему, яка цікавить багатьох вже декілька днів - чи живий Рамзан Кадиров. Комік показав, як на це питання відповідав би прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков, передають Патріоти України.

Пародист висміяв спроби представника президента РФ постійно тікати від прямих відповідей на питання. Великий показав, як Пєсков вдає, що не розуміє, про що йде мова.

"Ну ви ж розумієте, що це маячня? Люди, коли в комі, вони не ходять, вони лежать. Ні, я згоден, можна, звичайно, спробувати ходити лежачи, але ви ж розумієте, лежачи далеко не підеш, а якщо і підеш, то вже навряд чи повернешся", - видав Великий, пародіюючи Пєскова.

Також пародист показав, як би прес-секретар кривавого диктатора реагував на питання про те, чи правда, що Кадиров вже мертвий. Пєсков, як вважає Великий, точно почав би давати задню.

"Типун вам на мікрофон. Не знаю, звідки у вас такі відомості, але інформацію такого роду потрібно ретельно перевіряти. От якби мені особисто подзвонив Кадиров і сказав, що він помер, то я був би впевнений на 100%. Він людина слова і навряд чи став би мене обманювати. А так, думаю, що це все схоже на черговий цей... ІПСО", - жартував гуморист в образі Пєскова.

У підсумку все звелося до того, що Великий розкрив причину такої поведінки прес-секретаря. Пародист висміяв російських політиків, які нічого не можуть сказати без дозволу Путіна.

"Ну, я можу сказати. Як людина - він хороший політик. Ви ж розумієте, був би він поганим політиком, його б уже не було, будь він навіть хорошою людиною. А наскільки хороший він політик, у нас в країні це вирішує одна людина, у якої, до речі, є ще 3 дуже схожї на неї людини. І ось коли ця людина остаточно вирішить, живий Кадиров чи ні, ось тоді я вам із задоволенням і відповім на це питання. Так що приходьте за тиждень, може на той час щось вже проясниться", - резюмував Великий, пародіюючи Пєскова.

Можливі проблеми зі здоров’ям та технікою: Названо дати магнітних бур у грудні

субота, 2 грудень 2023, 17:28

В останній місяць року земляни будуть спостерігати кілька магнітних бур, які можуть позначитися на здоров'ї людей та роботі електротехніки. Про це свідчать дані ресурсу Meteoagent, передають Патріоти України. Як відомо, магнітні бурі — це коливання маг...

Спочатку побив до смерті: На Львівщині чоловік розчленував тіло жінки у ванній кімнаті

субота, 2 грудень 2023, 15:29

У Львівській області 40-річний чоловік жорстоко забив до смерті 50-річну жінку, а потім розчленував її у ванній кімнаті. Про це повідомила пресслужба Львівської обласної прокуратури, передають Патріоти України. За даними слідства, жорстоке вбивство ста...