"Как это понимать?": Пропаг*донка Путіна влаштувала істерику через зростання цін у Росії

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва підняла паніку в зв'язку з істотним зростанням цін у Росії за підсумками минулого року, повідомляють Патріоти України.

На своїх сторінках в соцмережах вона опублікувала статистичні дані, на яких видно подорожчання на окремі товари від 20 до 70%.

"Чи це мислима справа! Пшоно подорожчало на 73,6%. Капуста - на 72,8%. При річній офіційної інфляції 4,3%! Як це взагалі розуміти? Хто винен? Явно ж не санкції, судячи з набору продуктів. І що скаже Росстат - яка нині метода підрахунку?!" - обурюється Скабєєва.

"Ольга вперше сходила в магазин, на 60 хвилин", "А я все думав, коли ж Трамп припинить підвищувати ціни", "Що скаже Путін про прорив?" "Оля, а що там у хохлів? Це ж важливіше зубожіння країни..." - сміються над пропагандисткою користувачі мережі.

Пощастило не всім: Стало відомо, в яких областях не переглянуть тарифи на комуналку

вівторок, 21 січень 2020, 9:27

Перерахунок тарифів на комуналку не проводитимуть у п'яти обласних центрах - Полтаві, Сумах, Черкасах, Чернівцях та Миколаєві, передають Патріоти України. Перерахунок тарифів відбувся в 16 обласних центрах України: у Вінниці, Луцьку, Дніпрі, Житомирі, ...