"Какую страну пр*срали!": Дві пляшки в одні руки - заборонені фото радянських магазинів

Світлини опублікував Максим Мирович у блозі. На них можна побачити наслідки дефіциту в пізньому СРСР, зазначають Патріоти України.

У крамницях можна було побачити банки з яблучно-вишневим чи яблучно-малиновим соком. Його сильно розбавляли підсолодженою водою з лимонною кислотою.

М'ясо в1980-х було дефіцитом. За ним стояли черги. Хороше м'ясо продавали лише знайомим. Найбільшим дефіцитом була курка.

"Ковбасних виробів у відділі лише два види - сосиски й найкраща в світі ковбаса за 2 рублі й 20 копійок. Перед прилавком із вагами стоїть велика черга покупців, яким цю ковбасу відрізають шматочками - не здивуюся, якщо й в обмеженій кількості, не більш як 0,5 кг в одні руки", - пише Мирович.

Для придбання алкоголю потрібно було отримати талони. Коньяк продавали дві пляшки в одні руки.

Хіти тижня. Парад запроданців: Хто з українських артистів виступить на російській "Пісні року"

субота, 27 листопад 2021, 15:00

Як свідчить анонс, у ньому візьмуть участь і українські артисти. Так, організатори називають майбутнє дійство «грандіозним» та «головним концертом країни». Заплановано його на 4 грудня. Для росіян співатимуть, у тім числі, Софія Ротару, Artik & Asti, А...

Як у фільмі жахів: У Дніпрі в парку комунальники знайшли людські кістки (фото)

субота, 27 листопад 2021, 14:44

У Дніпрі у парку 40-річчя визволення міста працівники КП "Благоустрій" знайшли людські кістки. Не виключено, що тут була чиясь могила. Про це свідчить той факт, що були знайдені також частини надгробка, а місцями виникали провалля у землі. Слід зазначи...