
У селі Братське неподалік від Дніпра в четвер, 22 квітня, водій легковика Peugeot на нерегульованому пішохідному переході збив двох дітей 2008 року народження – хлопчика та дівчинку. Інформацію про це в коментарі підтвердила речниця ГУНП у Дніпропетровській області Анна Старчевська. Постраждалих госпіталізували в лікарню з важкими травмами, повідомляють Патріоти України.
На місце події прибули правоохоронці. Як повідомили на сайті поліції, 27-річну водійку затримали, відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 286 КК України. Всі обставини події встановлюють.


Туристів, які вирушають у відпустку на Середземномор'я попереджають про нову систему в’їзду до ЄС, яка може ускладнювати пропуск в аеропортах, і про сорокаградусну спеку. Але до них додалась нова потенційна загроза – риба Lagocephalus sceleratus, яка в...
На заводах Hyundai у Південній Кореї назріває масштабний страйк. Майже 90% із 40 тисяч членів профспілки підтримали проведення протесту. Цього разу головною причиною невдоволення стали не зарплати чи умови праці, а побоювання через активне впровадження...