Камені з неба: Окупаційна влада Криму заявила, що запасів питної води вистачить тільки до початку весни

Окупаційна влада Криму заявляє, що запасів питної води на півострові нібито вистачить тільки до весни. Про це повідомив “міністр сільського господарства” Криму Андрій Рюмшин, передають Патріоти України.

“Ми сьогодні маємо запаси до березня. Але у нас опади підуть в листопаді-грудні, плюс снігові січень і лютий”, – стверджує так званий міністр.

За його словами, поки немає необхідності в тому, щоб обмежувати подачу води для кримчан. Також представник окупаційної влади повідомив, що лише 15% засіяних озимих культур проросли через засушливу погоду на півострові.

“Попередні чотири роки були для нас оптимальними: дощі йшли у свій час. У цьому році, якщо буде м’яка зима, отримаємо сходи в грудні-січні. Нам потрібні до нового року дощі – якщо їх не буде, тоді вже погано”, – додав Рюмшин.

Зазначається, що в окупованому росіянами Криму в останні місяці переважає аномально тепла погода. Опадів майже немає.

Нагадаємо, що в 2014 році після окупації Росією Криму була припинена подача води на півострів по Північно-Кримському каналу. Цей канал з’єднує головне русло Дніпра з Кримом, тому Україна забезпечувала до 85% потреб кримчан у прісній воді.

Довелося навіть просити однокласника допомогти: У пошуках золотих прикрас дружини чоловік перерив весь сміттєвоз

четвер, 26 січень 2023, 23:29

Мешканець австралійського штату Вікторія, повернувшись із відпустки, виявив, що вдома через незачинені дверцята морозильної камери в холодильнику зіпсувалися всі продукти. Щоб прибрати сморід, він спорожнив морозилку, висипавши весь її вміст до мішка, ...

Скандальну пресофіцерку ДПСУ Плантовську, яка засвітилася на відпочинку в Парижі, перевели в інше місто

четвер, 26 січень 2023, 22:29

Скандальну пресофіцерку Державної прикордонної служби України Іванну Плантовську, яка "прославилася" своїм відпочинком у столиці Франції Парижі, з Одеси перевели на роботу до Житомира. Тепер вона обіймає посаду, не пов'язану з комунікацією. Про це пові...