"Камери на дорогах не зменшать кількість аварій": Автоексперт розповів, із чого варто було починати

На думку Олексія Павловського, штрафу недостатньо, щоб водії перестали перевищувати швидкість, а інших методів впливу немає.

В Україні з 1 червня на дорогах працюють камери відеофіксації перевищення швидкості. Чи допоможуть вони поліпшити ситуацію на дорогах, розповів засновник автомобільної спільноти "Пітбуль Київ" Олексій Павловський в ефірі каналу "Україна 24", повідомляють Патріоти України.

"Введення відеофіксації не зменшить кількості ДТП. У нас не така інфраструктура, як в Європі, і водії не звикли до того, що їх обмежують. Я підтримую відеофіксацію порушень, але потрібно працювати на превенцію, починати з автошкіл, там продаються посвідчення водія, це ніким не контролюється. Також людям треба прищеплювати культуру водіння, два роки тому, наприклад, 80% водіїв не пристібалися", — сказав він.

На думку Павловського, штрафу недостатньо, щоб водії перестали перевищувати швидкість, а інших методів впливу немає.

"Механізм правильний, але інструмент, який вони зробили, не дуже правильний. Людина, що їде по Києву зі швидкістю 200 км/год, заплатить штраф, але немає механізму, щоб забрати у неї автомобіль", — розповів він.

"Цього вже не можна уникнути": Авторитетний турецький учений прогнозує скору загибель Чорного моря

вівторок, 30 травень 2023, 2:40

Один із найвідоміших турецьких геологів доктор Осман Бекташ заявив, що глобальне потепління призведе до вимирання багатьох видів у Чорному морі. Цього вже не можна уникнути, переконаний він. . Чорне море складається з трьох шарів: нижній шар, що місти...

Що буде, коли штучний інтелект досягне сингулярності та чи буде він здатен убити людей: Вчені дали прогноз

вівторок, 30 травень 2023, 0:28

Різноманітні штучні інтелекти (від чат-ботів до нейромереж і автопілотів у авто), які стрімко захоплюють світ, здаються для людства розвагою та чимось, що покращить наше життя у вже недалекому майбутньому. Але, ймовірно, коли ШІ досягне сингулярності, ...