"Камери на дорогах не зменшать кількість аварій": Автоексперт розповів, із чого варто було починати

На думку Олексія Павловського, штрафу недостатньо, щоб водії перестали перевищувати швидкість, а інших методів впливу немає.

В Україні з 1 червня на дорогах працюють камери відеофіксації перевищення швидкості. Чи допоможуть вони поліпшити ситуацію на дорогах, розповів засновник автомобільної спільноти "Пітбуль Київ" Олексій Павловський в ефірі каналу "Україна 24", повідомляють Патріоти України.

"Введення відеофіксації не зменшить кількості ДТП. У нас не така інфраструктура, як в Європі, і водії не звикли до того, що їх обмежують. Я підтримую відеофіксацію порушень, але потрібно працювати на превенцію, починати з автошкіл, там продаються посвідчення водія, це ніким не контролюється. Також людям треба прищеплювати культуру водіння, два роки тому, наприклад, 80% водіїв не пристібалися", — сказав він.

На думку Павловського, штрафу недостатньо, щоб водії перестали перевищувати швидкість, а інших методів впливу немає.

"Механізм правильний, але інструмент, який вони зробили, не дуже правильний. Людина, що їде по Києву зі швидкістю 200 км/год, заплатить штраф, але немає механізму, щоб забрати у неї автомобіль", — розповів він.

"Ніде не прописано": Юрист пояснив, чи будуть повертати в Україну з-за кордону чоловіків призовного віку

неділя, 29 січень 2023, 17:28

У зв'язку з затвердженням нового Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, у багатьох українців, які перебувають за кордоном, постає питання, чи можуть їх примусово повернути до України, переда...

"Думає, що він зірка? Нехай! Тому що зірка – це скупчення газів": Популярний репер розповів про скандал з Потапом (відео)

неділя, 29 січень 2023, 16:15

Український репер Назар Хасан розповів, як одного разу поскандалив з Потапом. Виявляється, що продюсер був гостем на радіо, де працював ХАС і тоді він обізвав одного з ведучих м*даком. В інтерв'ю Аліні Доротюк, Хасан сказав, що в прямому ефірі вирішив ...