
В Україні з 1 червня на дорогах працюють камери відеофіксації перевищення швидкості. Чи допоможуть вони поліпшити ситуацію на дорогах, розповів засновник автомобільної спільноти "Пітбуль Київ" Олексій Павловський в ефірі каналу "Україна 24", повідомляють Патріоти України.
"Введення відеофіксації не зменшить кількості ДТП. У нас не така інфраструктура, як в Європі, і водії не звикли до того, що їх обмежують. Я підтримую відеофіксацію порушень, але потрібно працювати на превенцію, починати з автошкіл, там продаються посвідчення водія, це ніким не контролюється. Також людям треба прищеплювати культуру водіння, два роки тому, наприклад, 80% водіїв не пристібалися", — сказав він.
На думку Павловського, штрафу недостатньо, щоб водії перестали перевищувати швидкість, а інших методів впливу немає.
"Механізм правильний, але інструмент, який вони зробили, не дуже правильний. Людина, що їде по Києву зі швидкістю 200 км/год, заплатить штраф, але немає механізму, щоб забрати у неї автомобіль", — розповів він.
На тлі пекельної спеки в Європі, яка обрушилася на континент останніми днями, французька столиця Париж ввела тимчасову заборону на вживання алкоголю в громадських місцях. . Як пише The Guardian, місцева влада пішла на такий крок через те, що лікарні м...
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...