"Камери на дорогах не зменшать кількість аварій": Автоексперт розповів, із чого варто було починати

На думку Олексія Павловського, штрафу недостатньо, щоб водії перестали перевищувати швидкість, а інших методів впливу немає.

В Україні з 1 червня на дорогах працюють камери відеофіксації перевищення швидкості. Чи допоможуть вони поліпшити ситуацію на дорогах, розповів засновник автомобільної спільноти "Пітбуль Київ" Олексій Павловський в ефірі каналу "Україна 24", повідомляють Патріоти України.

"Введення відеофіксації не зменшить кількості ДТП. У нас не така інфраструктура, як в Європі, і водії не звикли до того, що їх обмежують. Я підтримую відеофіксацію порушень, але потрібно працювати на превенцію, починати з автошкіл, там продаються посвідчення водія, це ніким не контролюється. Також людям треба прищеплювати культуру водіння, два роки тому, наприклад, 80% водіїв не пристібалися", — сказав він.

На думку Павловського, штрафу недостатньо, щоб водії перестали перевищувати швидкість, а інших методів впливу немає.

"Механізм правильний, але інструмент, який вони зробили, не дуже правильний. Людина, що їде по Києву зі швидкістю 200 км/год, заплатить штраф, але немає механізму, щоб забрати у неї автомобіль", — розповів він.

Тропічна спека і засуха накриють Україну: Синоптики розповіли, де у липні буде "пекло"

п’ятниця, 1 липень 2022, 16:20

Погода в липні 2022 року дощами українців не порадує. Низку областей накриє засуха, а опади будуть досить рідкісними і локальними, передають Патріоти України. Очікується, що кількість опадів у липні буде нижчою за норму на 20-50%. Такий проноз на цей л...

Цю битву ми вже виграли: Український борщ визнали об’єктом культурної спадщини ЮНЕСКО

п’ятниця, 1 липень 2022, 14:00

Український борщ увійшов до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує термінової охорони. Відповідне рішення ухвалили 1 липня на 5-му позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини, інформ...