Канадська столиця потерпає від "нашестя" п'яних єнотів

Місцеві жителі розповідають, що останнім часом часто бачать тварин в неадекватному стані.

У приміському районі Стітсвіль на півдні Оттави в Канаді з'явилися п'яні єноти. Місцеві жителі розповідають, що останнім часом часто бачать тварин в неадекватному стані. Зокрема, очевидці розповідають, що єноти демонструють дуже дивну поведінку, яка схожа на алкогольне сп'яніння, передають Патріоти України з посиланням на CBS News.

«Він ледве міг рухатися. Волік ноги, хитався і насилу вставав. З ним явно було щось не так», - розповіла одна з місцевих мешканок, яка виявила п'яну тварину на задньому дворі свого будинку. Жінка одразу звернулася в службу захисту тварин, після чого єнота забрали у ветеринарну клініку для обстеження. Пізніше місцеві жителі бачили ще кілька єнотів в схожому стані. Співробітники одного з місцевих університетів пояснили дивну поведінку тварин.

За їх словами, зараз єноти активно харчуються забродившими фруктами, які падають з дерев. При цьому тварини не розуміють, що з ними відбувається. Вчені настійно радять місцевим жителям не намагатися протверезити єнотів. У їх поведінці немає нічого дивного, і фахівці радять канадцям, що знайшли п'яних єнотів, просто дочекатися, коли тварини виспляться.

Загадкова Адрія: Під Європою виявили стародавній континент, який створив Карпати

понеділок, 23 вересень 2019, 0:05

За допомогою новітніх технологій учені довели, що сотні мільйонів років тому у Середземномор'ї існував величезний континент, про який раніше нічого не було відомо, передають Патріоти України. 240 мільйонів років тому усі наявні зараз континенти були об...

Україну чекають потужні метеоудари: Названо небезпечні дати

неділя, 22 вересень 2019, 23:50

У жовтні в Україні очікується три магнітниx коливання. Перше з ниx відбудеться вже 1 жовтня. Буря буде не великої сили, але можливі скачки тиску у людей, які страждають від серцево-судинних захворювань, передають Патріоти України. Також в цей день можл...