Канал у Керчі стрімко міліє, окупанти кричать про катастрофу: У Криму може зупинитися судноплавство

Менш ніж за рік підхідний канал Керченського порту в анексованому Криму обмілів на 20 сантиметрів. Відповідне розпорядження про зменшення дозволеної максимальної осадки суден випустила капітанія порту, передають Патріоти України.

Нове розпорядження, датоване 15 травня 2020 року, визначає максимальну осадку кораблів у 5,1 метра. Попереднє, яке діяло з 27 червня 2019 року, встановлювало осадку в 5,3 метра.

При цьому в січні-2019 дозволена осадка становила 4,9 метра. Із січня до червня 2019 року відбулося збільшення глибини каналу на 40 сантиметрів. Журналісти припустили, що для цього під портом могли проводитися днопоглиблювальні роботи.

"Наразі напевне можна говорити про те, що канал втрачає глибину, а порт втрачає можливості з приймання більш вантажопідйомних судів", – сказано в повідомленні.

Додамо, Керченський підхідний канал знаходиться в Керченській бухті і з'єднує Керч-Єнікальський канал і Керченський Торговий порт. Із Керченського підхідного каналу можна повернути на Керченський рибний порт.

Аліна Гросу дала приводи думати, що вона розлучилася зі своїм бойфрендом-актором із РФ

вівторок, 28 червень 2022, 20:14

Шанувальники української співачки Аліни Гросу підозрюють, що вона розлучилася зі своїм коханим Романом Полянським. Відомий російський актор театру і кіно після повномасштабного вторгнення РФ на територію України не висловив свою позицію щодо війни, хоч...

Картини, написані душею: Киянка, чиї руки через жахливу ДТП функціонують на 30%, створює олійні шедеври

вівторок, 28 червень 2022, 14:12

Хоча руки Іри поки працюють лише на 30%, її це не зупинило. Дівчина придбала мольберт, знайшла онлайн-уроки і сама вгадала й сконструювала пристрій, який допомагає їй тримати пензлі. Свої картини – фантастично красиві олійні пейзажі, малюнки тварин. Дв...