Кандидат на премію Дарвіна: Українець намагався перетнути кордон у місці, облаштованому камерами (відео)

За спробу незаконного перетину державного кордону на чоловіка склали протокол адміністративного правопорушення.

Громадянин України вирішив незвичайним способом потрапити до Росії. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України, передають Патріоти України.

Порушник прямував з боку українського населеного пункту Гоптівка в напрямку російського - Нехотєєвка. Біля лінії інженерних загороджень він з'явився після півночі, його зафіксували камери. Порушник вирішив подолати загородження і переліз через них. Вийшло це у нього не з першої спроби.

Зафіксували його тепловізійні камери, якими обладнана дана ділянка кордону - відділ "Дергачі". Чоловіка затримали після подолання загороджувального паркану. За спробу незаконного перетину державного кордону на нього склали протокол адміністративного правопорушення.


Хіти тижня. "Якщо він хоче бійки...": Ілон Маск відповів на погрозу Джонні Деппа відрізати йому геніталії

субота, 8 серпень 2020, 1:00

Актор повірив у чутки, що Ембер Херд зраджувала йому із Маском? Під час слухань у Високому суді Лондона зачитали листування Джонні Деппа з його другом. Актор, зокрема, обіцяв відрізати Ілону Маску геніталії. "Якщо Джонні хоче бійки в клітці, просто дай...

Хіти тижня. "Втеча з Шоушенка, запорізька версія": Мати ув'язненого вирила 13-метровий тунель для втечі сина-вбивці (фото)

субота, 8 серпень 2020, 0:35

Тепер у жінки є всі шанси зустрітися з сином по той бік паркану. У Запоріжжі жінка викопала тунель триметрової глибини довжиною близько 10 метрів для втечі з в'язниці сина, засудженого за вбивство. Відповідні фото опублікували в Instagram "Це Запоріжжя...