Кара небесна? Окупованому Криму загрожують смертельні лихоманки, у Росії б'ють на сполох

Жителям анексованого Криму загрожують смертельні тропічні хвороби, переносниками яких є комарі. Вони вже поширилися вздовж Чорноморського узбережжя, а в майбутньому можуть проникнути на центральну частину РФ, повідомляють Патріоти України.

За даними російських ЗМІ, загроза поширення тропічних хвороб може бути значно масштабнішою за лихоманку Західного Нілу на Кубані, де захворіло всього сім осіб. За словами журналістів, якщо комар - переносник смертельної хвороби вкусить хоча б одного туриста, епідемія може охопити цілий регіон.

Вчені заявляють, що на узбережжі Чорного моря поширилися популяції двох видів комарів, які переносять лихоманку. На думку фахівців, комахи мігрують на північ через глобальне потепління.

"Це загальносвітова проблема, коли переносники тропічних хвороб, які в принципі не повинні з'являтися на півночі, мігрують в області з відповідними їм температурними умовами. У нас вони розмножилися на півдні", — сказав провідний науковий співробітник лабораторії молекулярної біології та біохімії Інституту Марциновського Олександр Лукашев.

Вчені підкреслюють, що від укусу комарів цих двох видів людина може заразитися, серед іншого, лихоманками Денге, Чикунгунья, Зика і жовтою лихоманкою, причому для цих хвороб характерні смертельна небезпека і швидке поширення.

Також обидва ці види комарів можуть переносити личинок нитчастих хробаків, які викликають серйозні ураження внутрішніх органів у людей і тварин.

Хіти тижня. Моторошне вбивство дівчат у Києві: Господиня квартири розповіла страшні подробиці (відео)

вівторок, 28 січень 2020, 15:30

Коли жінка приїхала туди, нічого особливо підозрілого не побачила, крім безладу і забитої наглухо шафи на балконі... Господиня квартири у Києві, де були по-звірячому вбиті 19-річна Марія Каминіна і 16-річна Єва Лисенко, не відразу зрозуміла, що трапила...

"Потр*хатися з тобою хочу": У Дніпрі небезпечний збоченець полює на дітей (фото, аудіо)

вівторок, 28 січень 2020, 15:28

У Дніпрі 27-річний збоченець по телефону пропонує секс дітям. На сполох забили батьки постраждалих в соціальних мережах. За словами матері одного з хлопчиків, чоловік кілька разів телефонував йому, одного разу - о третій годині ночі. Про це Оксана Бука...