Карантин дав про себе знати: У Києві 95% підприємців не повернулося на роботу (фото)

У Києві після карантину відкрилися Печерський і Володимирський ринки, але до роботи повернулося не більше 5% підприємців, передають Патріоти України.

Згідно санітарним нормам, адміністрації ринків забезпечили температурний скринінг, засоби дезінфекції та одноразові рукавички на вході, працює посилена охорона.

У свою чергу, підприємці облаштували прозорі захисні екрани. Вони скаржаться, що з такою торгівлею більше збитків ніж прибутку, оскільки орендна плата не змінилася, а виручки мало. Ціни продавці поки не міняли, але прогнозують поступове їх зниження, оскільки з'явилися херсонські овочі, фрукти, ягоди. А з відкриттям більшої кількості торгових точок конкуренція зросте і ціни в результаті впадуть.


Джерело: Обозреватель

25-річний киянин вирішив запустити феєрверк під час знеструмлень, але потім щось пішло не так

четвер, 23 травень 2024, 19:15

25-річний мешканець Дарницького району Києва в ніч проти 23 травня запустив феєрверк. Чоловіку повідомили про підозру у вчиненні грубого порушення громадського порядку (ч. 1 ст. 296 КК України). Про це йдеться у повідомленні Окружної прокуратури міста ...

Шанс? Унікальні випадки Альцгеймера можуть стати ключем до перемоги над хворобою

четвер, 23 травень 2024, 18:47

Згідно з новим дослідженням, хворі на Альцгеймера можуть не відчувати жодних симптомів. Кілька таких випадків виявили дослідники з Нідерландського інституту нейронаук. Команда стверджує, що їхнє дослідження мозку цих пацієнтів може дати відповідь на пи...