Карантин є карантин: Естонія каратиме українських заробітчан. Глава МВС зробив заяву

Март Хельме.

Глава МВС Естонії Март Хельме вважає, що українці, які порушили правила самоізоляції, і їх роботодавці повинні бути покарані за всією суворістю закону, повідомляють Патріоти України з посиланням на портал ERR.

Умовою в'їзду українців до Естонії був обов'язок роботодавця організувати їх самоізоляцію, заявили в МВС.

Однак в ході перевірки з'ясувалося, що правила самоізоляції були порушені 46 разів. У тому числі були обґрунтовані підозри, що 17 осіб, яким слід було перебувати в самоізоляції, працювали.

"Це безвідповідальна поведінка, оскільки вона може завдати підприємствам і всьому народу серйозної шкоди, якщо ми почнемо знову вводити обмеження. Covid-19 знову піднімає голову, і ми повинні робити все, щоб зменшити його поширення. Тому порушників правил самоізоляції слід притягнути до відповідальності", - заявив міністр внутрішніх справ Март Хельме.

Відносно прибулих в Естонію іноземців Департамент поліції і прикордонної охорони за порушення правил самоізоляції може застосувати різні санкції.

"Можна вислати іноземця з Естонії, покарати роботодавця штрафом до 32 000 євро або порушити кримінальну справу за поширення інфекційних хвороб. Держава не повинна толерантно ставитися до подібних порушень і безвідповідальної поведінки", - підкреслив Хельме.

Департамент поліції та прикордонної охорони вже розпочав діяльність у цьому напрямку.

Є важелі впливу і у Департаменту здоров'я, який може призначити жителям Естонії і прибулим в Естонію іноземцям штраф до 9600 євро і відкрити справу про проступок за порушення правил карантину. "Чекаю, що Департамент здоров'я в цьому випадку буде діяти жорстко", - зазначив міністр.

Спецрейсом до Естонії 21 липня прилетіли 145 українців, які були зобов'язані провести 14 днів у самоізоляції.

Окупанти наближають катастрофу: "Если затягивать решение водной проблемы в Крыму, то рано или поздно встанет вопрос об эвакуации значительной части его жителей на материк", - Ель-Мюрид

понеділок, 28 вересень 2020, 7:27

"В ближайшее время не стоит всерьез рассматривать возможность установки опреснительного завода в Крыму, так как в России нет компаний, которые могли бы построить предприятие необходимой мощности. Об этом на очередном заседании Госсовета Крыма заявил гл...

Бережіться, ці симптоми повинні насторожити! Вчені назвали перші ознаки раку

понеділок, 28 вересень 2020, 6:24

Вчені назвали три важливих ознаки того, що в організмі людини починає розвиватися злоякісна пухлина. При появі таких симптомів слід негайно звернутися до лікарів і пройти медичне обстеження, передають Патріоти України. Як пояснюють медики, існує ряд оз...