
У п'ятницю 3 квітня у місті По бездомний поляк проник у супермаркет "Ашан", де зміг провести всю ніч. Режим самоізоляції на вихідних він почав з віскі, далі перейшов на шампанське, передають Патріоти України.
Після цього чоловік увімкнув комп'ютер і почав переглядати порновідео. Однак недільним ранком сплячого безхатька виявив працівник супермаркету і викликав правоохоронні органи. Спершу п'яного чоловіка відвезли в лікарню. І там він, залишившись без нагляду, зламав пристрій для кардіомоніторингу вартістю 15 тис. євро. У лікарні кажуть, що не знають, чи можна відновити зламаний апарат. Безхатька тримають під вартою до обрання запобіжного заходу.
Через війну, яку розпочала Росія, багато українців відмовилися від використання російської мови та перейшли на українську. Але вони не завжди знають значення деяких українських слів. Наприклад, слова "крислатий", передають Патріоти України. Зідно зі "С...
Життя на планеті Земля пройшло колосальний еволюційний шлях, який зрештою призвів до появи людства. Проте цей процес не мав чіткого плану, а розвивався під впливом природних збігів та везіння. Протягом мільярдів років біосфера неодноразово зазнавала ни...