
У п'ятницю 3 квітня у місті По бездомний поляк проник у супермаркет "Ашан", де зміг провести всю ніч. Режим самоізоляції на вихідних він почав з віскі, далі перейшов на шампанське, передають Патріоти України.
Після цього чоловік увімкнув комп'ютер і почав переглядати порновідео. Однак недільним ранком сплячого безхатька виявив працівник супермаркету і викликав правоохоронні органи. Спершу п'яного чоловіка відвезли в лікарню. І там він, залишившись без нагляду, зламав пристрій для кардіомоніторингу вартістю 15 тис. євро. У лікарні кажуть, що не знають, чи можна відновити зламаний апарат. Безхатька тримають під вартою до обрання запобіжного заходу.
У 2026 році фінансові шахраї в Україні зосередилися не на зламі систем безпеки, а на "роботі" з людьми. Зловмисники дедалі частіше вибудовують сценарії так, щоб жертва власноруч передавала дані картки, підтверджувала операції або переходила на фейкові ...
У єпархіальній бібліотеці польського міста Пельплін дослідники виявили унікальну знахідку — дві раніше невідомі проповіді святого Августина, одного з найвпливовіших мислителів пізньої античності та Отців Церкви Христової, передають Патріоти України. ....