Карантин в Україні можуть послабити: Глава уряду назвав терміни та умови

Оголошені 3 квітня обмеження - посилення правил - повинні перешкодити хворобі поширюватися далі.

Денис Шмигаль. Фото: Главком.

Карантин в Україні через коронавірус можуть послабити. В уряді прогнозують оптимістичний сценарій, згідно з яким до кінця місяця хворі COVID-19 мають одужати, а динаміка зараження знизиться, передають Патріоти України.

Прем'єр Денис Шмигаль наголошує, що тільки в цьому випадку обмежувальні заходи можна буде пом'якшити. Як розповів глава Кабміну у своєму Telegram-каналі, ослаблення карантину через пандемію коронавіруса можливо через три тижні.

Також чиновник зазначив, що оголошені 3 квітня обмеження - посилення правил - повинні перешкодити хворобі поширюватися далі. "За нашим планом, якщо буде зафіксована динаміка зниження захворюваності, то наприкінці квітня ми зможемо почати поступове ослаблення карантинних заходів", - зазначив Шмигаль.

Також прем'єр розповів, як пом'якшення обмежувальних заходів може відбуватися і в які етапи.

  • Люди працездатного віку зможуть піти на роботу
  • Паралельно буде частково відновлюватися рух громадського транспорту.
  • Дані заходи дозволять уряду вже напочатку травня почати рестарт економіки.

"Ничто так не бесило жителей Ялты, как лохань "Владимир": Росія закрила Крим для "туристичних лайнерів"

субота, 30 травень 2020, 12:54

Місцевих злить не так заборона рейсів, скільки те, як непоказно виглядає російське судно в порівнянні з іноземними, які тепер вони бачать лише на старих фото. Влада Росії через карантин заборонила відвідування анексованого Криму для туристичних лайнері...

Без квартир 13 тисяч сімей: Київ охопили масові протести. Чому інвестори вийшли на вулиці та хто винен

субота, 30 травень 2020, 11:48

Інвестори трьох житлових комплексів, квартири в яких продавав банк "Аркада", 29 травня вийшли на протест. Цим вони заявили про початок радикальних дій з метою відновлення будівництва ЖК. Однак відповідальність забудовника, по суті, перекладають на влад...