
Ситуація з пасажирським транспортом Одеси залишається складною, хоча в департаменті транспорту зв'язку та організації дорожнього руху рапортують про поліпшення, повідомляють
Патріоти України з посиланням на "Думская".
Так, за словами заступника директора департаменту Сергія Щербаня, якщо вчора на дороги вийшло всього 50% маршруток, то сьогодні вже 75%. Вдома залишилися тільки водії, які проживають в передмістях.
«У нас на сьогодні немає інформації про блокування маршруток, однак є дані про погрози водіям, - зазначив він. - В даний час разом з ОДА ведемо переговори про доставку іногородніх водіїв до Одеси і назад після зміни».
Те, що відбувається на вулицях відверто дисонує зі словами чиновників - маршруток відверто мало, ніяк не 75%, а пасажири ломляться в трамваї і тролейбуси, водії яких, виконуючи розпорядження мерії і Кабміну, відмовляються везти більше 10 осіб за раз. Постійно виникають конфліктні ситуації.
У КП «Одесміськелектротранс» кажуть, що станом на 12:00 незадоволені пасажири 78 разів блокували рух трамваїв і тролейбусів.
У лобове скло тролейбуса №7 запустили шматок цегли, причому жбурляла його пенсіонерка. На щастя, скло витримало. Жінку-водія трамвая №7 побили.
Заступник директора підприємства Олександр Коваль уточнює, що транспорт ходить за колишніми маршрутами, але якщо перекриття продовжаться, його будуть розгортати на кільцях, щоб повністю не зупиняти рух.
Кабінет Міністрів України розпочав масштабне оновлення системи бронювання військовозобов’язаних. 30 травня уряд ухвалив постанову, яка до 1 вересня 2026 року має повністю змінити підходи до бронювання для бізнесу та працівників. Підприємствам надали пе...
24 червня Міністерство оборони України у межах трансформації Сил оборони запровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах. Контракт передбачений для діловодів, бухгалтерів, майстрів, кухарів та інших фахівців на посадах, ...