Карантинні історії: У Києві хуліган-невдаха загубив на місці злочину документ, за котрим його і знайшли

Чоловік дуже розстроївся, коли його вигнали з трамваю за відсутність карантинного дозволу на пересування. Однак сподівався що залишиться "невідомим героєм"

У неділю, 5 квітня, в Києві чоловіка не пустили в трамвай через відсутність спеціальної перепустки, відповідно до правил карантину, у відповідь він розбив вікно в транспорті.

Про це повідомляється в Telegram-каналі "Київ Оперативний".

Після того, як ображений чоловік розбив вікно, він втік. Однак на місці події було знайдено довідку про виконання робіт, видана "Новою поштою", в якій в тому рахунку вказується ім'я власника. Передбачається, що довідка належить саме хулігану.

Інцидент, як повідомляється, стався на зупинці на вулиці Сім'ї Сосніних.

Хіти тижня. Вражаюче видовище: Антарктида несподівано зацвіла (фото)

понеділок, 1 червень 2020, 9:00

Підвищення температури повітря на 1,5 ° С істотно впливає на розмноження водоростей. Через глобальне потепління в Антарктиді поширюються водорості, які активно розквітають. Їх зелений колір поверх танучого льоду видно навіть з космосу. Фото, що підтвер...

В Україні пом'якшують карантин: Що дозволено з 1 червня (інфографіка)

понеділок, 1 червень 2020, 8:58

Наступний етап ослаблення карантину починається в Україні з 1 червня. У перший день літа зможуть відновити роботу фітнес-центри, басейни і спортзали. Крім того, починається міжобласне сполучення всіма видами транспорту, передають Патріоти України. За с...