"Кардинальні" зміни: На Закарпатті боротьбу з корупцією розпочали з гоління борід і вусів, - Бутусов

Новий керівник СБУ Іван Рудницький вирішив, що саме бороди заважають його підлеглим успішно долати корупцію?

Іван Рудницький вирішив боротися із бородами. Фото: соцмережі.

Новий керівник одного з найпроблемніших обласних управлінь СБУ на Закарпатті Іван Рудницький вирішив свою роботу розпочати з кардинальних змін. Він наказав всім співробітникам купити костюми і поголити бороди та вуса. Про це написав на своїй сторінці у Facebook журналіст Юрій Бутусов, передають Патріоти України.

«Президент саме там поставив завдання подолати контрабанду, потрібен новий системний підхід. А які проблеми є пріоритетними в цьому контрабандному регіоні? Ну, перш за все, як з'ясувалося, зовнішній вигляд. Всім співробітникам наказано пристойно одягатися і виглядати, бороди носити заборонено! Ось це так круто!», - пише журналіст.

Водночас Бутусов зазначає, «для початку, з яких джерел, скажімо, лейтенант СБУ, який одержує, зарплату від 12 тисяч гривень, буде закуповувати собі костюми, які відповідають Вашому вимогливому смаку?».
«Чи варто шукати спонсорів?», - запитує журналіст у новопризначеного керівника і при цьому нагадує, що «в Офісі президента офіційно дозволено ходити в шортах». Бутусов зауважив, що новому керівнику варто розібратися, можливо «в боротьбі з контрабандою не в костюмах проблема?».

«Ви навіщо таким ретроградством і показухою займаєтеся? Може, хоча б у перші часи, поки зарплату не піднімете і фонди на костюми не виб'єте, варто дозволити все-таки боротися з контрабандою в майках і з бородами?», - запитує Бутусов.

Пугачова подарувала онукам розкішні квартири в Москві

середа, 28 жовтень 2020, 16:44

Не так давно у відомої радянської і російської співачки Алли Пугачової народилася онучка. Як виявилося, артистка активно допомагає родині свого племінника Владислава. Вона вилікувала його від наркоманії, а тепер купила квартиру його синові Жені, пише К...

Злякались? Комітет зі свободи слова заборонив частині журналістів ходити до Ради

середа, 28 жовтень 2020, 16:28

Комітет Верховної Ради зі свободи слова заборонив журналістам "Слідства. Інфо" та ще двох десятків інших ЗМІ відвідувати парламент. Джерело: керівник "Слідства. Інфо" Анна Бабінець в Facebook, сайт комітету, нардеп ВР від "Слуги народу" і член комітету...