
На суддю Деснянського райсуду Києва Світлану Колегаєву, яка напідпитку скоїла ДТП, патрульні склали адмінпротокол.
Про це повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.
"Тоді (після аварії. - ред.) патрульні склали на водійку протокол про адмінправопорушення за скоєння ДТП. Оскільки жінка мала явні ознаки алкогольного сп'яніння, її направили на медичний огляд. І згідно з висновком лікаря ще в липні підтвердилося, що водійка дійсно була напідпитку", - заявив Білошицький.
Понад 1,5 місяця суддя перебувала то на лікарняному, то у відпустці. Численні письмові запрошення з'явитися до управління патрульної поліції для завершення оформлення адмінматеріалу жінка проігнорувала, стверджує Білошицький.
Після виходу судді з лікарняного патрульні відвідали її за місцем роботи та склали адмінпротокол там. Його вже передали для розгляду до Оболонського суду Києва.
З початком Чемпіонату світу з футболу 2026 року у всіх виникає лише одне питання: яка країна стане чемпіоном світу? Але так званий "живий Нострадамус" вважає, що має відповідь, передають Патріоти України з посиланням на The Daily Star. 39-річного брази...
Міністерка юстиції Німеччини Штефані Губіґ під час візиту до Києва прокоментувала обговорення в Європейському Союзі щодо можливого перегляду умов тимчасового захисту для українських громадян, зокрема чоловіків призовного віку, передають Патріоти Україн...