
На суддю Деснянського райсуду Києва Світлану Колегаєву, яка напідпитку скоїла ДТП, патрульні склали адмінпротокол.
Про це повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.
"Тоді (після аварії. - ред.) патрульні склали на водійку протокол про адмінправопорушення за скоєння ДТП. Оскільки жінка мала явні ознаки алкогольного сп'яніння, її направили на медичний огляд. І згідно з висновком лікаря ще в липні підтвердилося, що водійка дійсно була напідпитку", - заявив Білошицький.
Понад 1,5 місяця суддя перебувала то на лікарняному, то у відпустці. Численні письмові запрошення з'явитися до управління патрульної поліції для завершення оформлення адмінматеріалу жінка проігнорувала, стверджує Білошицький.
Після виходу судді з лікарняного патрульні відвідали її за місцем роботи та склали адмінпротокол там. Його вже передали для розгляду до Оболонського суду Києва.
В Україні все жорсткіше беруться за фінансовий моніторинг, причому тепер увагу привертають не лише дорогі покупки на кшталт авто та нерухомості, а й грошові перекази фактично на будь-яку суму. Йдеться про поповнення готівкою банківських карток через пл...
Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...