
На суддю Деснянського райсуду Києва Світлану Колегаєву, яка напідпитку скоїла ДТП, патрульні склали адмінпротокол.
Про це повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.
"Тоді (після аварії. - ред.) патрульні склали на водійку протокол про адмінправопорушення за скоєння ДТП. Оскільки жінка мала явні ознаки алкогольного сп'яніння, її направили на медичний огляд. І згідно з висновком лікаря ще в липні підтвердилося, що водійка дійсно була напідпитку", - заявив Білошицький.
Понад 1,5 місяця суддя перебувала то на лікарняному, то у відпустці. Численні письмові запрошення з'явитися до управління патрульної поліції для завершення оформлення адмінматеріалу жінка проігнорувала, стверджує Білошицький.
Після виходу судді з лікарняного патрульні відвідали її за місцем роботи та склали адмінпротокол там. Його вже передали для розгляду до Оболонського суду Києва.
У Києві та Вишгороді суттєво погіршується стан повітря. Містяни скаржаться, що у повітрі стоїть запах горілого і нічим дихати, особливо під вечір. Про це люди пишуть у соцмережах, передають Патріоти України. . Нині Київ перебуває на 68 місці у світово...
Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...