
На суддю Деснянського райсуду Києва Світлану Колегаєву, яка напідпитку скоїла ДТП, патрульні склали адмінпротокол.
Про це повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.
"Тоді (після аварії. - ред.) патрульні склали на водійку протокол про адмінправопорушення за скоєння ДТП. Оскільки жінка мала явні ознаки алкогольного сп'яніння, її направили на медичний огляд. І згідно з висновком лікаря ще в липні підтвердилося, що водійка дійсно була напідпитку", - заявив Білошицький.
Понад 1,5 місяця суддя перебувала то на лікарняному, то у відпустці. Численні письмові запрошення з'явитися до управління патрульної поліції для завершення оформлення адмінматеріалу жінка проігнорувала, стверджує Білошицький.
Після виходу судді з лікарняного патрульні відвідали її за місцем роботи та склали адмінпротокол там. Його вже передали для розгляду до Оболонського суду Києва.
Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...