
На суддю Деснянського райсуду Києва Світлану Колегаєву, яка напідпитку скоїла ДТП, патрульні склали адмінпротокол.
Про це повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.
"Тоді (після аварії. - ред.) патрульні склали на водійку протокол про адмінправопорушення за скоєння ДТП. Оскільки жінка мала явні ознаки алкогольного сп'яніння, її направили на медичний огляд. І згідно з висновком лікаря ще в липні підтвердилося, що водійка дійсно була напідпитку", - заявив Білошицький.
Понад 1,5 місяця суддя перебувала то на лікарняному, то у відпустці. Численні письмові запрошення з'явитися до управління патрульної поліції для завершення оформлення адмінматеріалу жінка проігнорувала, стверджує Білошицький.
Після виходу судді з лікарняного патрульні відвідали її за місцем роботи та склали адмінпротокол там. Його вже передали для розгляду до Оболонського суду Києва.
Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...
В одній з лікарень Києва померла 30-річна Дарʼя Гончар та її мати, які постраждали внаслідок російського обстрілу столиці в ніч на 2 червня. Жінки не встигли добігти до укриття, повідомляє медіа "#ШОТАМ", передають Патріоти України. "17 травня ми бачил...