Карма наздогнала? У тюрмі від коронавірусу помер чоловік, який вбив ветерана АТО у Києві, що заступився за сина

У тюрмі від коронавірусу помер Анатолій Чивіков, якого засудили за вбивство ветерана АТО Сергія Олійника у 2017 році. Чоловіку дали 13 років. Наразі цю інформацію не підтвердили офіційно. Про смерть Чивікова пише активістка Аліна Боднар, передають Патріоти України.

Що пише активістка

Вона зазначає, що смерть наступила 12 квітня. "Я відслідковувала цю справу від дня вбивства. Анатолія Чивікова було засуджено на 13 років. І цього було мало. У червні 2017 він убив військового на очах у дружини. Холоднокровно", – пише Боднар.

Вбивство ветерана АТО біля "Золотих Воріт": деталі

  • 22 червня 2017 року син ветерана АТО Ярослав Олійник разом з мамою близько 18:40 приїхали до "Золотих Воріт", де на них вже чекав голова сімейства Сергій Олійник.
  • Ярослав розклав апаратуру та почав грати. О 19:30 до нього підійшов п’яний та агресивний чоловік, який, матюкаючись, почав погрожувати, що переверне музичний інструмент, і зі словами "Щеня, я тебе розмажу!" замахнувся на хлопця.
  • Сергій Олійник вступився за сина й відвів нападника у сторону. За деякий час ветерана АТО знайшли на лавочці у сквері у крові. Зловмисник зник з місця злочину.
  • Згодом з’ясувалося, що Олійника поранили ножем прямо в серце. Медики, що прибули на місце інциденту, на жаль врятувати життя чоловіка не змогли.
  • У 2019 році вбивцю ветерана Анатолія Чивікова засудили на 13 років.

Дівчина дня на Олімпіаді-2020: Українська лучниця Анастасія Павлова вразила глядачів своєю красою (фото)

понеділок, 26 липень 2021, 0:32

І тато, і мама Анастасії є тренерами зі стрільби з лука. Тому довго вибирати, чим займатися дівчині не довелося. Хоча не можна сказати, що в луці Павлова з пелюшок. Із п'яти років дівчина займалася... гімнастикою. Але потім у дев'ять років батьки забра...

Вражаюче добре збереглася: На популярному курорті знайшли стародавню мозаїку (фото)

неділя, 25 липень 2021, 23:29

Глава археологічної місії Університету Авіньйона Клер Баландьє виявив в місті Пафос древню мозаїчну підлогу, яка була частиною будівлі елліністичного періоду. Про це пише GreekReporter, передають Патріоти України. Це місце відоме археологам як "Пафоськ...