"Карма" окупанта: На Донбасі вибухнув склад зі зброєю бойовиків

23 листопада на території 3-ї окремої мотострілецької бригади 1-го армійського корпусу збройних сил РФ в окупованому Донецьку вибухнули боєприпаси. Про це повідомив речник Міністерства оборони Дмитро Гуцуляк на брифінгу, передають Патріоти України.

"Командування противника намагається всіляко приховати причини і наслідки цієї події. Водночас російські пропагандисти скористалися зазначеним випадком для зйомок фейкового відеоматеріалу про нібито обстріл з боку Об'єднаних сил для звинувачення наших воїнів у порушенні режиму припинення вогню", - сказав Гуцуляк.

Речник додав, що вибух стався через недбалість особового складу - російські кадровики та їх найманці не дотримувалися правил пожежної безпеки.

Спосіб є! Як за кілька хвилин звільнити пам’ять на Android і не втратити важливі дані

неділя, 28 червень 2026, 17:53

Якщо смартфон на Android почав повідомляти про нестачу пам’яті, не поспішайте видаляти фотографії чи важливі документи. У більшості випадків достатньо кількох хвилин, щоб звільнити кілька гігабайтів простору без ризику втрати особистих даних. Як це зро...

​Українець пішов на балкон покурити і випав разом із металевою конструкцією

неділя, 28 червень 2026, 17:29

У Дубні чоловік випав із балкона четвертого поверху разом із металевою конструкцією. Поліція попередньо встановила, що він перебував у гостях у родички та вийшов на балкон четвертого поверху, щоб покурити, передають Патріоти України. . У цей момент об...