Карма? Пропаг**дон Михалков засвітився в Криму з важкою травмою (відео)

Микита Михалков зламав ногу

Відомий російський кінорежисер Микита Михалков зламав ногу, про що дізналися журналісти на фестивалі "Таврида" в анексованому Криму, повідомляють Патріоти України.

Telegram-канал Super опублікував відео, на якому знаменитість стоїть на милицях і розмовляє з публікою. Уточнюється, що Михалков розповів про свою травму відвідувачам його двогодинного майстер-класу. Як саме кінематографіст зламав ногу, невідомо. У будь-якому випадку, він може самостійно пересуватися.

Нагадаємо, що Микита Михалков давно і відкрито є прихильником політики Кремля і активно підтримує Володимира Путіна. Через його висловлювання про анексію Криму і події в Україні режисера було внесено СБУ до числа персон, яким заборонено в'їзд в Україну.

Загиблий планував 23 лютого "выпить сто грамм и вспомнить присягу, данную Великой стране": Брат екс-директора "Інтера" розповів, чому йдеться саме про вбивство у вузькій компанії "регіоналів"

неділя, 23 лютий 2020, 10:08

Для Зеленського ця справа може стати тестом, чи його режим переслідуватиме лише патріотів за надумані замахи на 6-го президента, чи понесе родина топ-чиновника Януковича відповідальність за вбивство у своєму домі та лише у своїй компанії. Брат загиблог...

Хіти тижня. "Феерические долбо*бы!": "Победоносие" в "ЛНР" насмішило мережу (відео)

неділя, 23 лютий 2020, 10:00

Студентів місцевих вузів обрядили в шинелі і ватники, після чого змусили на морозі стояти на трасі.