Карма? У Керченській протоці російський теплохід сів на мілину

У понеділок, 24 червня, в Керченській протоці, яка з'єднує Азовське та Чорне моря, сів на мілину російський теплохід Siberin 1 з вантажем вугілля на борту. Це сталося під час відходу судна від причалу російського порту "Кавказ", повідомляють Патріоти України.

Як пише видання, за інформацією сайту Marine Traffic, зараз Siberin 1 знаходиться неподалік від російської коси Чушка – поруч з ним близько десятка суден.

Постраждалих в результаті інциденту немає, витоку нафтопродуктів також не зафіксували, судноплавство вільно, стверджують в "Росморречфлоті".

Згідно з інформацією спеціалізованої бази даних судів і портів FleetMon, це судно Siberin 1, IMO: 7811020, під прапором Росії, довжиною 130 метрів, шириною 16 метрів, з осадкою 3,9 метра.

На Київщині 5 підлітків "запросили в гості" та зґвалтували малолітню дівчинку

субота, 20 квітень 2024, 18:15

У Київській області судили 5 підлітків через групове зґвалтування малолітньої дівчини. Серед підозрюваних - дорослий хлопець, студентка 1 курсу училища, яка має на утриманні дитину, учень 9 класу та дві учениці 8 і 9 класів. Про це йдеться у вироку Вас...

"Це сигнал, що надурили": Військовий-нардеп розніс позицію влади щодо демобілізації в Україні

субота, 20 квітень 2024, 17:30

Відсутність закону про демобілізацію демотивує українських військовослужбовців. Якщо влада встановить бодай якісь, але чіткі терміни для демобілізації, то це навпаки спрацює в плюс та додасть бойової наснаги Збройним силам України. Про це телеканалу "Е...