Карма? У Москві палає офісний центр з людьми всередині (відео)

У Москві горить бізнес-центр "Гранд Сетунь плаза". Пожежі присвоєно максимальний рівень складності – п'ятий. У будівлі перебувають люди, передають Патріоти України.

За даними російського Telegram-каналу Baza, за попередньою інформацією, загорілася обшивка центрального входу, горять чотири поверхи будівлі.

"Люди в палаючому офісному центрі відрізані вогнем. Пожежі присвоєно майже максимальний рівень складності. За попередніми даними, на сьомому поверсі будівлі може перебувати багато відвідувачів. Рятувальні служби обговорюють використання пожежного поїзда", - йдеться в одному з повідомлень.

Також повідомляється, що до охопленої вогнем будівлі запросили всі підйомники, що є в Москві. Пізніше стало відомо, що частина людей, заблокованих в офісному центрі, вийшли на дах. Інші знаходяться на 5, 6 і 7 поверхах.

За даними МНС РФ, площа пожежі становить 1000 кв.м. на місці працюють майже 200 співробітників і 41 одиниця техніки. З будівлі виведено 120 людей. Інформації про постраждалих і загиблих наразі немає.

Будні "високодуховних": У Москві чоловік в рясі та з іконою прибрав “конкурентку” ударом ноги (відео)

п’ятниця, 24 березень 2023, 21:14

У Москві поблизу станції метро з красномовною назвою “Марксистська” розігралася драматична сцена, яка ілюструє “класову боротьбу” між прохачем милостині та вуличною продавчинею квітів. Кремезний чоловік у рясі, який міцно тримав на грудях іконку, брута...

"Продажне г*вно": MamaRika пригадала, як зрадниця Повалій "зливала" українських артистів на шоу у РФ

п’ятниця, 24 березень 2023, 20:43

Тоді українські артисти навіть підходили до Повалій та її чоловіка, продюсера Ігоря Ліхути, та намагалися з'ясувати, чому вони "валять" українців, але чіткої відповіді так і не отримали. . Зазначимо, що Повалій з 2014 року обрала сторону росії та прод...