Карма? У Росії спалахнув відомий ракетний завод (фото, відео)

У п'ятницю, 26 квітня, в російському Красноярську спалахнула масштабна пожежа на теориторії відомого заводу-виробника балістичних ракет "Красмаш", Займання почалося з даху будівлі, повідомляють Патріоти України.

Пожежі було присвоєно четвертий ранг складності (з п'яти можливих). У компресорному цеху повністю обвалився дах. Всіх людей встигли вивести, постраждалих немає. Площа пожежі на території заводу "Красмаш" досягла 5 тисяч квадратних метрів.

При цьому, в Роскосмосі заявили, що пожежа на території будівевлям і спорудам заводу "Красмаш" не загрожує. "Красноярський машинобудівний завод" (також використовується абревіатура Красмаш) - одне з найбільших підприємств оборонно-промислового комплексу Росії. Завод виробляє балістичні ракети "Синева" і нові міжконтинентальні балістичні ракети "Сармат", а також "Булава" і "Калібр". Крім того, підприємство виробляє модулі розгінного блоку для ракет "Зеніт" і "Протон". Свого часу цей завод виготовив факели для Олімпіади 2014 року в Сочі.

Чорна бестія: У Харкові жінка влаштувала еротичні танці в фонтані (відео)

середа, 21 серпень 2019, 17:28

Фонтани Харкова користуються популярністю не тільки у юних випускників, а й у більш дорослих людей: танці жінки в одному з них потрапили на відео. Відповідні кадри було опубліковано на Instagram-сторінці "h_kharkov", повідомляють Патріоти України. На в...

Що хотів цим сказати? На Одещині двірник повісився прямо перед мерією

середа, 21 серпень 2019, 17:14

В Ізмаїлі на Одещині на ялинці перед будівлею мерії повісився 55-річний чоловік. Працював двірником. Тіло самогубці виявили 20 серпня близько 16:00, заявили у відділі комунікації обласної поліції, повідомляють Патріоти України. Встановили, що чоловік б...