Карма? У Росії спалахнув відомий ракетний завод (фото, відео)

У п'ятницю, 26 квітня, в російському Красноярську спалахнула масштабна пожежа на теориторії відомого заводу-виробника балістичних ракет "Красмаш", Займання почалося з даху будівлі, повідомляють Патріоти України.

Пожежі було присвоєно четвертий ранг складності (з п'яти можливих). У компресорному цеху повністю обвалився дах. Всіх людей встигли вивести, постраждалих немає. Площа пожежі на території заводу "Красмаш" досягла 5 тисяч квадратних метрів.

При цьому, в Роскосмосі заявили, що пожежа на території будівевлям і спорудам заводу "Красмаш" не загрожує. "Красноярський машинобудівний завод" (також використовується абревіатура Красмаш) - одне з найбільших підприємств оборонно-промислового комплексу Росії. Завод виробляє балістичні ракети "Синева" і нові міжконтинентальні балістичні ракети "Сармат", а також "Булава" і "Калібр". Крім того, підприємство виробляє модулі розгінного блоку для ракет "Зеніт" і "Протон". Свого часу цей завод виготовив факели для Олімпіади 2014 року в Сочі.

Хіти тижня. Можна і в Москву: Стало відомо, скільки коштує замовити на Новий рік "95 квартал"

вівторок, 10 грудень 2019, 3:00

Президент Володимир Зеленський виступати не буде за жодних умов. Спливли розцінки новорічного виступу студії "Квартал 95", а також стало відомо, чи братиме участь президент України Володимир Зеленський. Як виявилося, ціна залежить від складу артистів, ...

Хіти тижня. "Вода с кровью убитых стекала в ялтинский водопровод", - блогер про страшні звірства "совка" в Криму

вівторок, 10 грудень 2019, 2:00

"Оккупанты начали процесс возвращения захваченных украинских кораблей, который должен завершиться сегодня ночью", - пише у своєму блозі Кримський бандерівець, передають Патріоти України, і продовжує:. "2. В Крыму сегодня простились с убитой своим отчи...