
Підводники російської станції АС-31 "Лошарик" загинули в результаті вибуху, що стався через російську літій-іонну акумуляторну батарею. Їх почали встановлювати на глибоководних станціях замість надійних срібно-цинкових батарей, які виготовляли в Україні, після початку конфлікту, повідомляють Патріоти України.
Виробником російських батарей став завод "Акумуляторна компанія "Ригель" в Санкт-Петербурзі. Згідно з інформацією ЗМІ, вибух міг статися, коли до підводної станції вже прибув змінний екіпаж для евакуації.
Крім того, 14 моряків залишилися гасити пожежу на "Лошарику", замість того, щоб евакуюватися, оскільки цього вимагає російське "Керівництво по боротьбі за живучість". Згідно з ним, кожен член екіпажу до останнього повинен залишатися на своєму місці і гасити пожежу.
У мережі новина про причетність України сприйняли з іронією.

Компанія BlueBird Tech розробила новий детектор дронів під назвою "Чуйка 4.0", оснащений додатковим модулем, що здатен сканувати простір на новому діапазоні, передають Патріоти України. Зазначається, що новий засіб РЕР працюватиме не лише на звичних ді...
Уявіть місто, яке повільно дрейфує крізь океани, обминає континенти й ніколи не кидає якір у жодному порту назавжди. Саме таким бачать своє майбутнє творці Freedom Ship — проєкту плавучого міста завдовжки близько півтора кілометра, де мали б жити, прац...