У ніч на вівторок, 26 січня, в окупованій Ялті під час грози зникла електрика, місто поринуло в морок, немов у фільмі про апокаліпсис. Відповідне відео опубліковано в Telegram-каналі Daily Storm, передають Патріоти України.
На знятих кадрах видно яскраву заграву над нічним містом, в якому світяться рідкісні електричні вогні.
Як сказано в підписі до опублікованих кадрах, через грозу сталося коротке замикання на підстанції в селищі Масандра. Це стало причиною відключення електрики: в різних районах міста не було електроенергії від 10 до 40 хвилин.
У коментарі пресі, глава окупаційної адміністрації Ялти Яніна Павленко підтвердила інформацію про аварійне відключення електропідстанції. За її словами, загорянь і постраждалих під час НП не було, на усунення наслідків інциденту піде ще кілька годин.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...