
У Москві три вежі багатофункціонального комплексу "Q-квартал" Москви-Сіті залишилися без електрики, проводиться евакуація людей, які там перебувають. Про це пише російський телеграм-канал "Mash", передають Патріоти України.
В IQ-кварталі розташована низка державних установ. Зокрема, приміщення Казначейства РФ, Мінцифри, Міністерства промисловості та торгівлі, Мінекономрозвитку.
Зазначається, що в будинках спрацювала сигналізація, звідти терміново евакуювали людей. Не працюють 5 ліфтів, у них застрягли 4 особи. Вони просять про медичну допомогу. Зокрема, люди застрягли у ліфті між 24 та 25 поверхами у будівлі Мінекономрозвитку Росії.
Іншим працівникам та відвідувачам комплексу доводилося спускатися вниз багато поверхів пішки. Поруч чергують машини "швидких" та МНС.
У будівлі досі залишається близько 100 осіб.
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...