#KashmiriBleeds: Фото хлопчика, який сидить на тілі вбитого діда, привернуло увагу до кашмірського конфлікту в Індії

Син загиблого заявив, що військові витягли його батька з машини і застрелили. Все це бачив його трирічний онук.

Фотографія трирічного хлопчика, що сидить на тілі вбитого діда, привернула увагу до кашмірського військового конфлікту в Індії. Тепер користувачі Twitter масово залишають хештеги і коментарі під постами Організації Об’єднаних Націй, повідомляють Патріоти України.

Під час перестрілки між індійськими військами і повстанцями в місті Кашмір був убитий 65-річний Башир Ахмед-Хан. Син загиблого заявив, що військові витягли його батька з машини і застрелили. Все це бачив його трирічний онук. Провину за вбивство сім’я Башира поклала на урядові війська.

При цьому в поліції стверджують, що чоловік був убитий в перестрілці біля мечеті в Сопорі. А генеральний інспектор Кашміру Віджай Кумар зазначив, що правоохоронці врятували дитину під час бойових дій.

Після інциденту фотографія, зроблена сином убитого, потрапила в інтернет і отримала поширення в Twitter. На фото трирічний хлопчик сидить на грудях загиблого. Користувачі запустили хештеги #Kashmir , #KashmiriLivesMatters і #KashmiriBleeds і стали відзначати акаунт ООН. В коментарях люди просять організацію звернути увагу на ситуацію в Кашмірі. Також користувачі роблять арти з дідом та онуком, закликаючи владу зупинити кровопролиття.

Що відбувається в Кашмірі?

Загострення конфлікту в Кашмірі відбуваються починаючи з 1947 року. Тоді Індія отримала незалежність і була розділена за релігійно-общинною ознакою на дві держави — Індійський Союз і Пакистан. Місцеві жителі підтримують ідею об’єднання території Кашміру під пакистанським правлінням або в якості незалежної держави.

Небойова втрата: У ЗСУ новий летальний випадок

неділя, 9 серпень 2020, 23:16

В Житомирській області помер військовий. За останню добу Збройні сили України зазнали втрат через коронавірус. В Житомирській області помер військовий. Про це повідомляє Командування Медичних сил ЗСУ, передають Патріоти України. З 24 липня він перебува...

З архіву ПУ. Івасюк не самогубця, а мученик і жертва радянських спецслужб: Судово-медична експертиза нарешті зняла з автора "Червоної рути" клеймо ганьби

неділя, 9 серпень 2020, 23:05

Рідні та близькі і без того не вірили офіційній версії. Крім явних антропологічних протиріч на неможливість такого добровільного кінця свідчив і той факт, що вбитий був медиком, і добре знав якою болючою смертю мав померти. З відомого українського комп...