Катастрофа, про яку мовчать: Шмигаль обмовився, що місця COVID-пацієнтам скоро шукатимуть у районних лікарнях

У деяких містах завантаженість медичних закладів для пацієнтів з COVID-19 – понад 90%. Відповідно, місць у таких лікарнях уже не вистачає. Тому пацієнтів з коронавірусною хворобою транспортують в інші медичні заклади, передають Патріоти України.

Зокрема, з обласних медичних закладів пацієнтів з COVID-19 можуть направляти у районні лікарні. Про це розповів прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду 25 листопада.

"Є окремі міста, де завантаженість лікарень сягає понад 90%. На сьогоднішній день місць в таких лікарнях уже починає не вистачати, і по факту їх практично немає в окремих обласних центрах. Людей відповідно розміщують в районних і обласних лікарнях, повинні маршрутизувати нові напрямки, куди розвозити таких хворих з обласних центрів", – розповів Шмигаль.

При цьому прем'єр-міністр запевнив, що ситуація із гопіталізацією хвори уже два тижні залишається стабільною. Кількість хворих, які займають ліжкомісця в лікарнях, тримається на рівні 27-28 тисяч.

Хіти тижня. Про два продукти треба забути: Названо один з головних секретів довгожителів

понеділок, 25 січень 2021, 18:00

Японка Танака Кейн 2 січня стала третьою задокументованою людиною, яка прожила 118 років. Кейн також перша громадянка Японії, яка досягла 118 років, але навряд чи стане останньою. У країні найдовша тривалість життя в світі - 80 тис. довгожителів. Про ц...

"Да уж. На*** нужна такая душевность": У мережі показали довгу чергу за молоком у СРСР (фото)

понеділок, 25 січень 2021, 17:56

У мережі показали фото часів СРСР, що закарбувало довгу чергу за молоком. Знімок опублікували на сторінці групи "Історичні фото" в Twitter. "Коли ще не було соцмереж, і всі душевно спілкувалися наживо. Черга до продуктового магазину. СРСР. 1980-ті", - ...