
Цьогоріч окупований Крим зіткнеться з ще більшою нестачею питної води, ніж була у 2020-му, оскільки зимово-весняні опади так і не сформували необхідного стоку. Про це сказав заступник директора Інституту водних проблем і меліорації Національної академії аграрних наук Михайло Яцюк, передають Патріоти України.
За його словами, більшість снігу пішла на зволоження ґрунтів і навіть ця вода випарується через підвищення температури.
"Зимовий сніг не вирішив водну проблему через зневодненість території. Більшість снігу пішла на зволоження ґрунтів, але не на формування стоку. Із травня температура повітря підвищиться і ота вода випарується. Водна проблема в Криму загостриться ще більше", – переконаний експерт. Він нагадав, що торік у Сімферопольському та Таганському водосховищах ще були які не які водні ресурси, а тепер майже всі кримські водосховища абсолютно пусті.
Українці продовжують отримувати пенсії та інші соцвиплати. Деякі пенсіонери мають проходити процедуру ідентифікації. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) в Луганській області розповіли, які є способи проходження ідентифікації у 2026 ро...
Радянська влада свого часу вилучала з українських словників окремі слова, які вважала "небажаними" або ідеологічно неприйнятними. Багато з них були пов’язані з історичною пам’яттю, релігією чи національною самобутністю. Сьогодні ці мовні заборони розгл...