Катастрофічно не вистачає кадрів: В Україні патрульним тепер можна стати навіть у 18 років

Громадяни України від 18 до 40 років з повною загальною, середньою або вищою освітою, які мають посвідчення водія категорії B, або готові навчатися водінню, можуть стати кандидатами на посади в патрульній поліції.

Бажаючим вступити на службу в українську патрульну поліцію, можна подавати документи, починаючи з 18 річного віку (раніше вказувався вік 20 років). Про зниження вікового порога йдеться в оголошенні про вакансії на сайті поліції, передають Патріоти України.

У повідомленні йдеться, що громадяни України від 18 до 40 років з повною загальною, середньою або вищою освітою, які мають посвідчення водія категорії B, або готові навчатися водінню, можуть стати кандидатами на посади в патрульній поліції.
Крім того, кандидати повинні вільно володіти українською мовою. Зараз відкрито 2710 вакансій в 37 українських містах. В оголошенні також вказана заробітна плата і графік роботи поліцейських.

Продав майже все пальне: На Одещині затримали командира частини ППО (фото)

неділя, 3 грудень 2023, 23:55

Командир взводу однієї з військових частин протиповітряної оборони Одеської області підозрюється у продажі палива свого підрозділу. Про це інформує пресслужба ДБР, передають Патріоти України. За даними слідства, підозрюваний офіцер продав понад 20 тонн...

Помер співавтор Акта проголошення незалежності України

неділя, 3 грудень 2023, 23:15

У неділю, 3 грудня, помер співавтор Акта проголошення незалежності України, один із засновників Народного руху Леонтій Сандуляк. Про це повідомили у Чернівецькій обласній раді, передають Патріоти України. "На 87 році життя відійшов у засвіти Леонтій С...