Катастрофи не сталося дивом: В Індії потяг "втік" від свого машиніста і самостійно проїхав на шаленій швидкості 70 км (відео)

В Індії товарний потяг із 53 вагонами, який перевозив щебень, проїхав без машиніста понад 70 км, швидкість сягала 100 км/год, повідомляє Sky News.

Зазначається, що поїзд прямував до Пенджабу з Джамму на північному заході країни. Він зупинився в Катуа, щоб змінити екіпаж. Коли машиніст і його помічник залишили потяг, ручне гальмо не було задіяно, і поїзд з'їхав по похилій колії.

"Він досяг орієнтовної швидкості майже 100 км/год, коли він рухався через приблизно п’ять станцій, перш ніж його зупинили", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що поїзд зупинився в селі Учі Бассі. Залізничні переїзди на шляху "втікача" позакривали з міркувань безпеки після піднятої тривоги. На щастя ніхто не постраждав, і потенційно серйозної аварії вдалося запобігти після того, як службовець залізниці спромігся зменшити швидкість поїзда, поставивши дерев’яні блоки на колію.

"Повідомлень про постраждалих під час інциденту немає. ... Точну причину інциденту ще належить встановити", - повідомили офіційні особи.

Легендарний хітмейкер Юрій Рибчинський розповів про сина та онука, які пішли в ТрО

четвер, 23 травень 2024, 20:28

Український автор хітів, народний артист України Юрій Рибчинський розповів про добровільне приєднання сина та онука до ТрО. Зокрема, в інтерв'ю для YouTube-проєкту ТСН.ua "Наодинці" хітмейкер зізнався, що він не відмовляв рідних від такого рішення, пер...

"Виникла велика проблема": Мер Франківська поскаржився на мобілізацію

четвер, 23 травень 2024, 20:00

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків повідомив, що комунальним підприємствам міста бракує майже 300 працівників. Причиною кадрового дефіциту очільник міста називає мобілізацію — багато івано-франківських комунальників служать у лавах ЗСУ. Про це він ...