Катували і відрубали голову: У мережі показали дикі звірства російських найманців у Сирії

Жорстоке вбивство полоненого сирійця здійснила група росіян із приватної військової компанії "Вагнер", які як найманці діють у різних гарячих точках світу. Відео тортур і розчленування жертви опублікував сайт центру "Миротворець", передають Патріоти України.

"На відео ви побачите групу росіян з ПВК ГУ ГШ ЗС РФ "Вагнер", що знаходяться в Сирії, які спочатку по-звірячому катують, а потім вбивають і розчленовують сирійця. Відео знято 2 роки тому", - сказано в повідомленні.

У центрі "Миротворець" стверджують, що ідентифікували трьох російських катів, які присутні на цьому відео і раніше вже перебували в так званому "Чистилищі" сайту.

Відео можна переглянути за посиланням. ОБЕРЕЖНО, ВІДЕО 21+

Боролася за життя два тижні: У Києві від COVID-19 померла 21-річна волонтерка (фото)

середа, 21 жовтень 2020, 8:38

У Києві 20 жовтня від ускладнень, спричинених коронавірусом COVID-19, померла 21-річна волонтерка Інна Волкова. Хвороба спровокувала в неї пневмонію та рідкісне аутоімунне захворювання - синдром Гієнна-Баре, передають Патріоти України. Йдеться про те, ...

Ізраїльський лікар вказав на головну загрозу COVID-19

середа, 21 жовтень 2020, 8:30

Він повідомив, що головним викликом медичній системі стала необхідність тривалої вентиляції легенів для людей із важким перебігом COVID-19. "Від грипу смертність – 0,1–0,2%. Від коронавірусу на цьому етапі – 6,7–6,8%. Тобто в 60 разів вища. Елементарна...