Казарми і спортивні арени через кілька тижнів можуть переобладнати в госпіталі, - Арахамія

"Слуга народу" закликав мерів і представників місцевої влади не влаштовувати напередодні виборів агітаційні концерти та масові заходи.

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія каже, що розрахунки епідеміологів показують імовірність стрімкого зростання кількості хворих на коронавірус найближчими тижнями. Про це Арахамія заявив в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера", інформують Патріоти України.

"Ті прогнози, математичні моделі, які показують лікарі-інфекціоністи, вони просто жахливі. І цілком можливо, що ми вже через кілька тижнів прийдемо до того, що все-таки ці спортивні арени, де зараз проходять якісь концерти, ті ж самі казарми, які, можливо, доведеться звільняти, - стануть цими госпіталями для ізоляції, і так далі. Такі ризики дійсно існують", - сказав Арахамія.

"Слуга народу" закликав мерів і представників місцевої влади не влаштовувати напередодні виборів агітаційні концерти та масові заходи, тому що це в підсумку може призвести до протестів. "Зрештою звичайний народ на вулиці розбиратися не буде, яка частка вашої провини, яка частка нашої провини. І будуть абсолютно праві. І вулиця скаже своє", - підсумував він.

"Волосся стало дибки": Втікач-Азаров видав новий перл про українські школи

вівторок, 24 листопад 2020, 14:47

Колишній прем'єр-міністр України і втікач Микола Азаров продовжує видавати нові дивні висловлювання, передають Патріоти України. На цей раз в ефірі телеканалу NewsOne колишній чиновник розповів про те, що нібито в Україні військових ЗСУ і дітей у школа...

Врятує там, де люди не пройдуть: У Туреччині створили робота для евакуації поранених солдатів з поля бою (відео)

вівторок, 24 листопад 2020, 14:34

У Туреччині з багатоцільової наземної платформи з дистанційним управлінням BOĞAÇ зробили робота, який здатний евакуювати поранених солдатів з поля бою. Про це повідомляють на сайті Elektroland Defence, передають Патріоти України. За допомогою нової без...