
На Полтавщині 50-річний чоловік ухилився від мобілізації після отримання повістки. У суді він пояснив свій вчинок віком, хворобою ока та вихованням онуків, суд дав йому два роки іспитового терміну.Про це йдеться у вироку Зіньківського районного суду Полтавської області. Відповідно до матеріалів справи, мешканця Полтавщини в березні 2024 року було визнано придатним до військової служби, передають Патріоти України.
Йому було вручено повістку, однак чоловік ухилився від призову. У межах судового процесу фігурант справи визнав провину.
Він сказав, що має вже 50 років, повністю не бачить на одне око, ніколи не служив у війську та вже виховує онуків. Через такий стан, заявив чоловік, він нібито буде лише "тягарем" для Збройних сил України.
Суд проаналізував матеріали суду та визнав мешканця Полтавської області винним за статтею 336 Кримінального кодексу України (ухилення від призову під час мобілізації). Йому присудили два роки іспитового терміну.
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...
Харківський обласний ТЦК та СП повідомив, що в Харкові чоловік з ножем напав на військовослужбовців під час заходів з оповіщення військовозобов'язаних. Один військовий загинув, ще один зазнав поранень. Згодом це повідомлення видалили, передають Патріот...