
У Чорноморську Одеської області водій маршрутки нахамив бійцеві АТО, коли той схотів скористатися своїм правом пільгового проїзду, пред'явивши посвідчення УБД, повідомляють Патріоти України з посиланням на ГО ветеранів та інвалідів АТО "Рапіра".
За інформацією громадської організації, водій маршрутки №25 у Чорноморську на пред'явлення посвідченя УБД сказав бійцеві: "Як ви за***ли своїми посвідченнями. Іди на х**н звідси".

У Мережі користувачі обурилися діями водія, акцентуюи на тому, що він порушує Закон України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", який передбачає, що учасники бойових дій мають право на безкоштовний проїзд на всі види міського пасажирського транспорту, автомобільний транспорт загального користування в сільській місцевості, міжміський залізничний, водний, повітряний або автомобільний транспорт, автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрішньорайонних, внутрішньо- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання.
Вже незабаром місцеві активісти розшукали водія-порушника закону і облили його зеленкою.

Начальник Миколаївського обласного ТЦК та СП Віталій Куліш, де виявили факти побиття та незаконного утримання мобілізованих, за час війни став мільйонером. Про це свідчать дані його електронної декларації, пишуть Українські Новини, передають Патріоти У...
В Україні все жорсткіше беруться за фінансовий моніторинг, причому тепер увагу привертають не лише дорогі покупки на кшталт авто та нерухомості, а й грошові перекази фактично на будь-яку суму. Йдеться про поповнення готівкою банківських карток через пл...