Каже, що "заробив на посаді": Митрополит УПЦ МП намагався приховано винести з собору майже 2 мільйони

Колишній керівник Хмельницької єпархії УПЦ (МП) митрополит Антоній (Фіалко) намагався винести зі Свято-Покровського собору майже 2 млн грн. Сьогодні, 20 липня, він згідно з попередньою домовленістю із ревізійною комісією, яка стежить за передачею майна, мав забрати особисті речі з єпархіального будинку. Про це "Суспільному" розповів голова ревізійної комісії Ярослав Каюк, передають Патріоти України.

За його словами, гроші у переліку майна Антонія не згадувалися. "Коли він збирав свої особисті речі, голова та члени ревізійної комісії помітили, що він з якимось великим фіолетовим пакетом рухається до виходу з приміщення", - згадує Ярослав Каюк.

Виявилось, що у пакунку митрополита було був 1,8 млн грн. Його адвокат стверджує, що це були особисті заощадження Антонія за 30 років на посаді митрополита, а гроші він ховав, бо боявся крадіжки.

"Коли ми проводили огляд даного приміщення, ні про які кошти не було мови. Коли ми зайшли в приміщення, громадянин Фіалко і його представники хаотично ходили по приміщенню. Було видно, що вони стурбовані, тому що метушливо ходили в різні кути", — розповідає Каюк. У зв'язку з ситуацією комісія викликала поліцію.

Не лише штраф: Що буде, якщо не прийти до ТЦК після отримання повістки

п’ятниця, 26 червень 2026, 8:30

В Україні під час дії воєнного стану військовозобов’язані громадяни можуть отримати повістку від ТЦК кількома способами. Що буде, якщо проігнорувати повістку, і який загрожує штраф 2026 року? Детальніше про це розповіли у Харківському ТЦК та СП, переда...

Бережіться! Шахраї більше не зламують картки - ось як працюють найнебезпечніші схеми

п’ятниця, 26 червень 2026, 8:21

У 2026 році фінансові шахраї в Україні зосередилися не на зламі систем безпеки, а на "роботі" з людьми. Зловмисники дедалі частіше вибудовують сценарії так, щоб жертва власноруч передавала дані картки, підтверджувала операції або переходила на фейкові ...