Кажуть, рідніше за приматів: У США людині вперше пересадили нирку свині, що найбільше пасувала оперованому

Вчені Нью-Йоркського університету змогли успішно пересадити людині нирку, яку виростили в тілі свині. Як пише The Guardian, щоб знизити ризик відторгнення, лікарі використовували генетично модифіковану тварину, зазначають Патріоти України..

Нирку свині під’єднали до великих кровоносних судин тіла померлої жінки і спостерігали за нею протягом двох днів. Весь цей час орган справно виконував свої функції і ніяких ознак відторгнення не спостерігалося.

Доктор Ендрю Адамс з медичного факультету Університету Міннесоти назвав це дослідження “значним кроком”.

«Це переконає пацієнтів, дослідників і регуляторні органи, що ми рухаємося в правильному напрямку», — заявив він.

За словами вчених, свині найбільше підходять для подібних процедур, оскільки мають органи, які можна порівняти з людськими.

Смачного, шановна пані: У Мелітополі покупниця знайшла в хлібі мишачі екскременти (фото)

неділя, 5 грудень 2021, 21:59

Так, мешканка Мелітополя була неприємно здивована знахідкою в хлібі. У виробі вона виявила дивну чорну "начинку", яка виявилася мишачими екскрементами. Обурена покупниця жартує, що продукти життєдіяльності гризунів їй дісталися "в подарунок" до хліба. ...

Проблем із кредитами не було: "Приват" без попередження заблокував усі рахунки українця, пославшись на нові закони

неділя, 5 грудень 2021, 21:44

Клієнт "ПриватБанку" поскаржився на те, що його рахунки раптово і без попередження заблокували. Чоловік був клієнтом банку понад 10 років, він використовував сервіси і як фізособа, і як ФОП, проблем з кредитами у нього не було. У "Приваті" на скаргу ві...