Кажуть, рідніше за приматів: У США людині вперше пересадили нирку свині, що найбільше пасувала оперованому

Вчені Нью-Йоркського університету змогли успішно пересадити людині нирку, яку виростили в тілі свині. Як пише The Guardian, щоб знизити ризик відторгнення, лікарі використовували генетично модифіковану тварину, зазначають Патріоти України..

Нирку свині під’єднали до великих кровоносних судин тіла померлої жінки і спостерігали за нею протягом двох днів. Весь цей час орган справно виконував свої функції і ніяких ознак відторгнення не спостерігалося.

Доктор Ендрю Адамс з медичного факультету Університету Міннесоти назвав це дослідження “значним кроком”.

«Це переконає пацієнтів, дослідників і регуляторні органи, що ми рухаємося в правильному напрямку», — заявив він.

За словами вчених, свині найбільше підходять для подібних процедур, оскільки мають органи, які можна порівняти з людськими.

Росія офіційно збирає армію зеків: це все частина плану

середа, 30 листопад 2022, 21:32

Наскільки ефективне вагнерівське вербування? І чи легко керувати на полі бою зеками? І чи не обернеться рішення дозволити Пригожину зібрати приватну армію поразкою режиму путіна. Кухар Путіна Пригожин отримав карт-бланш на збір армії із ув'язнених. ПВК...

Смерть Макея- засіб тиску на Лукашенка: чим Кремль залякує "батьку"

середа, 30 листопад 2022, 21:22

Варто зазначити, що останнім часом Лукашенко намагався вести політику, лавіруючи між країнами Заходу і російською федерацією, бажаючи зберегти свою одноосібну владу в Білорусі. 29 листопада у Мінську відбулася церемонія прощання з міністром закордонних...