Кажуть, що стався приступ: У колонії померла 20-річна дівчина, яку засудили на 15 років за вбивство інструктора тиру в Полтаві

Вчора, 29 листопада, в СІЗО померла 20-річна Вероніка Моторіна, яку засудили до 15 років позбавлення волі за вбивство 64-річного інструктора тиру в Полтаві. Про це повідомляє "Суспільне", зазначають Патріоти України.

Бригада екстреної медичної допомоги отримала виклик з колонії о 19:32. Лікарі спробували врятувати дівчину, але, на жаль, не вийшло. О 20:53 медики констатували її смерть.

Адвокат Вероніки Моторіної заявив, що він не володіє ніякою інформацією щодо смерті засудженої. У Telegram-каналі "ТРУХА Полтава" повідомили, що, за словами їх джерела, дівчина цілий день нічого не їла, курила і пила каву. Її схопила епілепсія.

Нагадаємо, Вероніка Моторіна в лютому 2020 року зайшла в тир в Полтаві і застрелила інструктора з вогнепальної зброї. На той час дівчині було 18 років.

Пізніше з'ясувалося, що вбивця відвідувала тир на вулиці Пилипа Орлика вже близько півтора місяців, як переїхала з Дніпра до Полтави. Інцидент стався після того, як вона посварилася зі своїм хлопцем.

Її молодий чоловік розповів, що вона дуже емоційна, любила стріляти і рвалася на фронт, але її в армію не взяли. Моторіна заявила, що застрелила інструктора не навмисно.

"Вона утримувала своїх коханців": Скандальний музкритик Сосєдов вирішив розкрити "страшну таємницю" Пугачової

середа, 7 грудень 2022, 13:51

Російський музичний критик Сергій Сосєдов раніше співав оди Аллі Пугачовій, проте після її засудження війни в Україні він різко змінив риторику. Зараз він всіляко намагається "вколоти" її, та болючіше, зазначають Патріоти України. Цього разу він вислов...

Це дає окремі переваги: Червоний Хрест розповів, чому не вказує на злочини росіян

середа, 7 грудень 2022, 13:27

Міжнародний комітет Червоного Хреста в Україні (скорочено МКЧХ) дотримується позиції нейтральності, тобто фіксує, але не озвучує, воєнні злочини. Його працівники навіть можуть не свідчити в Міжнародному кримінальному суді. Це правило стосується й війни...