
В місті Устилуг Волинської області жінка-військовослужбовець народила вдома первістка, спакувала тіло в коробку і закопала на городі. За однією з версій, малюк був живим до того, як опинився під землею. Про це "Район.Володимир-Волинський" повідомили сусіди, передають Патріоти України.
Жінка, яку з кровотечею забрали до лікарні, розповіла медикам, що була на 8 тижні вагітності і в неї стався викидень, хоча спершу заперечувала таку інформацію. Після огляду пацієнтки, фахівці повідомили, що та перебувала приблизно на 23 тижні вагітності і, найімовірніше, у неї почалися передчасні пологи.
За словами сусіда, правоохоронці обшукали навіть автомобілі, що "викачують каналізацію", – думали, що тіло дитини викинули саме туди. Згодом з’ясувалося, що жінка із сестрою купували в магазині коробку. "І вже на наступний день звернули увагу на свіожоскопане місце на городі. Там і знайшли тіло дитини. Воно було сховане в коробці", – повідомив він.
Видання зазначило, що жінка з сестрою служила у прикордонних військах. "Ми всі бачили, що останнім часом у неї став помітним невеликий животик, який вона старанно перетискала та ховала під формою. Подейкували, що вона навіть заміж збирається… Кажуть, що дитина була живою до того, як її закопали...", – розповіла сусідка. Журналісти додали, що офіційної інформації від поліції поки немає.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...