Кажуть, "закварталилися": "Дизель шоу" потрапило в скандал - звинувачують у погрозах ЗМІ

Керівництво і піар-служба проекту нервово реагують на критику своїх програм. Зокрема на зауваження в плагіаті

Олексій Бланар

Керівник гумористичного проєкту "Дизель шоу" Олексій Бланар звинуватив одне з українських ЗМІ в продажності. Так, чоловік особисто зателефонував редакторці, а потім відправив "погрозливе" повідомлення. Відповідний пост опублікувала шефредакторка сайту "Детектор медіа" Наталія Лігачова на своїй сторінці в Facebook, зазначають Патріоти України. За її словами, вона досі не розуміє, що це було – розіграш "Дизель шоу" або ж "серйозна розмова".

Як стало відомо, жінці на мобільний телефон надійшов дзвінок від Бланаря, який запитав, навіщо видання опублікувало матеріал про новорічний випуск шоу, в якому їх "облили брудом".

До того ж, за словами Лігачової, голос чоловіка був недружній і навіть агресивний.

Після цього головний редактор сказала Бланарю, щоб він написав офіційний лист, якщо має якісь претензії до тексту новини.

У підсумку керівник проєкту додав, що не буде цього робити, так як "вони (ЗМІ) недостойні".

Коли Лігачова відключилася, їй на телефон прийшло повідомлення, в якому було сказано:

"Розумію, що для таких продажних писак гроші не пахнуть, але гроші – не головне в цьому житті. І виконавці брудних замовлень дуже швидко це розуміють. Життя пояснює".

Повідомлення від керівника "Дизель шоу"

Хіти тижня. Щось пішло не так: Водій вирішив "ефектно" прокотитися на авто по льоду і ... (відео)

неділя, 24 січень 2021, 1:00

Після маневрів на авто на льоду чоловік потрапив в халепу. У Києві водій-лихач вирішив прокататися на льоду, але його машина провалилася у водойму. Про це повідомляє ресурс dtp.kiev.ua в Telegram-каналі, передають Патріоти України. Після маневрів на ав...

З архіву ПУ. "Главная ошибка Майдана: не дочистили, когда можно было. Слишком наивными все еще были", - Арестович

неділя, 24 січень 2021, 0:35

Серед недочищених виявився і колишній "кат Майдану", а нині заступник голови ОПУ Олег Татаров, котрому автор цього посту через рік після публікації гаряче тисне руку при зустрічах на Банковій. "Политические задачи Путина, Зеленского и Авакова, Медведчу...