"Казліна ти дурна!": Андрій Богдан з песиком за 1000 євро відвідав оновлений зоопарк Києва, де оконфузився сваркою з цапом (відео)

Опальний друг Зеленського надавав нещасному роганю по вухах, бо той не схотів катати на спині його собаку

Екскерівник Офісу Президента Андрій Богдан відвідав Київський зоопарк в компанії зі своєю собакою. Варто відзначити, що ексчиновник не дотримувався карантинних правил і перебував у громадському місці без маски та рукавичок. Однак під тримав свою улюблену собачку.

На відео, яке опублікував журналіст Роман Сухан видно, як скандальний ексочільник ОПУ прогулюється по контактній зоні зоопарку, де дозволено годувати та гладити тварин. Під час спілкування з білим козлом у Богдана виникло непорозуміння. Тварина вихопила у дитини цілий стакан частування, через те, що малюк стояв надто близько до огорожі.

Андрій Богдан схопив цапа за вухо і змусив повернути дитині склянку, а потім клацнув тварину по лобу і сказав: "Козлина ти дурна". А після цього ексглава ОП спробував покатати на козлі свою собачку.

"Втомився від політиків – пішов у зоопарк. Зустрів Богдана. До речі, в зоопарку товпище народу. Про карантин точно ніхто не думає, особливо в довгій черзі до каси. Майже всі без масок", - так підписав відео автор.


Резонанс тижня. Від коронавірусу помер відомий український журналіст

субота, 5 грудень 2020, 1:00

Він був одним із засновників Народного Руху, одним з тих, хто боровся за незалежність України, хто був в перших рядах українського відродження в Дніпрі. У Дніпрі від COVID-19 помер журналіст, екскореспондент "Радіо Свобода" Геннадій Сахаров, який стояв...

Анти-антибіотик: Вчені знайшли новий диво-препарат

субота, 5 грудень 2020, 0:21

Поступово список дієвих антибіотиків скорочується, і на горизонті знову може нагадати про себе "темна епоха медицини". Відкриття антибіотиків стало одним з найважливіших досягнень людства за ХХ століття, проте десятки років надмірного застосування прив...